Evimizin zemini(tabanının) tamamı seramik olurmuu? ?

Yerden ısıtmada seramik çok sağlıklı ve mantıklı bi seçimdir. Görüntü olarak bence çok şık duruyor, ahşap renk daha sıcak bi hava verir bunu seviyorsanız öyle tercih edin:) Ben olsam hiç düşünmeden antrasit yaptırırdım:)

Yerden ısıtmada seramik çok sağlıklı ve mantıklı bi seçimdir. Görüntü olarak bence çok şık duruyor, ahşap renk daha sıcak bi hava verir bunu seviyorsanız öyle tercih edin:) Ben olsam hiç düşünmeden antrasit yaptırırdım:)
Antrasıt ahşap gorunumlu mü seramikmi yoksa seramiğin rengi olarakmı soylediniz

Sıcak bölgelerdeki evler öyledir geçen yaz adanadaydım bütün evler öyleydi ama bakıyorum instada odalarda parlak güzel zeminler yapılıyor evleri alttan ısıtmalı büyük ihtimalle

Sıcak görüntüyü seviyorsanız ahşap görünümlü seramik. Yok ben etkilenmem derseniz her hangi bir beğendiniz seramik.
Teşekkur ederım sagolun cevap için. Yinede gozunuze takılan beğendiğiniz bir seramik olursa marka ve modelini soyleyerek bana cok yardımcı olmuş olursunuz

Sıcak bölgelerdeki evler öyledir geçen yaz adanadaydım bütün evler öyleydi ama bakıyorum instada odalarda parlak güzel zeminler yapılıyor evleri alttan ısıtmalı büyük ihtimalle
Hoşunuza giden güzel resim olursa Buradan paylaşırmısınız işimi kolaylaştırmış olursunuz

Eklentiler

• E47B5700-C845-480B-B526-8E8C99055AD2.jpeg
    E47B5700-C845-480B-B526-8E8C99055AD2.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 259
porcelanosa diye bir marka. Biz göçmeniz de bulgaristandan almıştı babam. Bilmiyorum bu marka türkiyede var mı. Evin resmi yok ama görüntü aynen böyle. Googledan buldum.
Cok şık gozukuyo markasını biliyomusunuz pekı modeli dediğiniz ise. Birde ahşap gorunumlu seramik dimi bu

Bu arada parlak değil mat tercih etmenizi öneririm temizlik açısından parlak da su izi inanılmaz rahatsız ediyor ve çizilmeler çok belli oluyor benim evimin bir kısmı parlak seramik çok kullanışsız.

Hoşunuza giden güzel resim olursa Buradan paylaşırmısınız işimi kolaylaştırmış olursunuz
Galerimde 2 tane var böyle ama bakınca düşündüm de büyük ihtimalle yabancı evleri ve aykkabıyla giriyorlar, ama çok şık duruyor parlak olduğu için daha da geniş gösterir evi. Ben de ilerde halı kaplatmak istiyorum nedense çok hoşuma gidiyor her yerde bölük pörçük halı görmektense diye düşünüyorum ama belli de olmaz 🥴

Eklentiler

• E744B3A1-7E41-41C3-8792-99346FC52CB4.jpeg
    E744B3A1-7E41-41C3-8792-99346FC52CB4.jpeg
    169,1 KB · Görüntüleme: 184
  • 5C682F23-0606-48B2-B407-2565703C78D1.jpeg
    5C682F23-0606-48B2-B407-2565703C78D1.jpeg
    143,2 KB · Görüntüleme: 160
Galerimde 2 tane var böyle ama bakınca düşündüm de büyük ihtimalle yabancı evleri ve aykkabıyla giriyorlar, ama çok şık duruyor parlak olduğu için daha da geniş gösterir evi. Ben de ilerde halı kaplatmak istiyorum nedense çok hoşuma gidiyor her yerde bölük pörçük halı görmektense diye düşünüyorum ama belli de olmaz 🥴
Bu resimler sizin eve mi ait yoksa internetten mi buldunuz. Eğer sıze aitse bayıldım seramiğe. Kodu ve markası nedir

X