Eski evden bıktım akıl verin bayanlar

Siz şikayet etmediniz diye herkes etmeyecek değil. Ayrıca çocuklar farketmez mutlu olur annenize sormak lazım.
Annemde sever o evi. Babasından kalma bir evdi. Sobalı zor bir evdi. Misal babam işten gelir, yüksek sesli işte çalıştığı için televizyonu duyamaz sonuna kadar açar, o halde ders çalışırdık. Tek odada soba var 🤣 diğer odalarda kıyafetler Bildiğiniz buz tutardı ama yine de severdik. Cefası da çoktu. Annem çok dedi çalışayım rahat ederiz diye. Babamda - bizde istemedik 😁 bir şeylerden feragat etmek zorundaydık. Hepsi birden olan çok az kişi var.

Annemde sever o evi. Babasından kalma bir evdi. Sobalı zor bir evdi. Misal babam işten gelir, yüksek sesli işte çalıştığı için televizyonu duyamaz sonuna kadar açar, o halde ders çalışırdık. Tek odada soba var 🤣 diğer odalarda kıyafetler Bildiğiniz buz tutardı ama yine de severdik. Cefası da çoktu. Annem çok dedi çalışayım rahat ederiz diye. Babamda - bizde istemedik 😁 bir şeylerden feragat etmek zorundaydık. Hepsi birden olan çok az kişi var.
Güpecek birşey yok. Anneniz memnun değilmişki ben de çalışayım rahat ederiz demiş. Mesele zaten sizin duygunuz değil. Konu sahibi memnun değilim diyor. Hayır memnun olacaksın diyecek halı yok kimsenin.

Sadece 3-5 ay kiraya çıkın her ay coluğunuzun cocuğunuzun rızkını ev sahibinin eline sayın. Ama o yine mutlu olmasın zam üstüne zam istesin yetmez evi satıyorum çık desin yaşayın bunları ki oturduğunuz evin duvarını parkelerini öpün sonra.. yazık ya gerçekten. Bir evim olsun 4 duvar benim olsun diye her gün dua ediyorum insanlar cok nankör cok

X