Evimizdeki yatılı kadın misafir ve eşim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ellerini hep aynı pozisyonda çekmiş zaten; el tamamen görünmüyor hiç, sadece tırnak...
Zayıf ve kılsız bir erkek ayağıyla kadınınki karıştırılabilir ama elde daha net belli olur. Bunu bildiği için elleri hep aynı pozisyonda çekmiş gibi geldi bana.

Bir de "ojesiz yapamam, 100 küsur ojem var" diyen kişi manikür yapmakta zorlansa bile tırnak törpülemeyi ve oje sürmeyi bilir. Erkekler böyle ince işlerde daha çok zorlanıyorlar nedense.

Yazdıkları da değişik geldi bana.
Ya ben şuraya ellerimi koysam kimse kadın olduğuma inanmaz sanırım içten içe kırılıyorum şu yorumlara :confused: Napalım Allah bizi de kürek gibi elli ayaklı yaratmış🤷‍♀️🤷‍♀️ Ha tabiki bırak böyle foto çekmeyi sandalet bile giymem ben şahane ayaklarım görünmesin diye 😂😂😂😂

Ya ben şuraya ellerimi koysam kimse kadın olduğuma inanmaz sanırım içten içe kırılıyorum şu yorumlara :confused: Napalım Allah bizi de kürek gibi elli ayaklı yaratmış🤷‍♀️🤷‍♀️ Ha tabiki bırak böyle foto çekmeyi sandalet bile giymem ben şahane ayaklarım görünmesin diye 😂😂😂😂
yahu hepimizin ayağı muhteşem değil zaten, ama en azından sulu boyayla boyayıp buraya atmıyoruz harika bakımlı ayaklarım diye :KK70:

Biraz yorumları okudum çoğunluk bahane bulup gönderin demiş.. Bence de gönderin!
Siz kızın piskolajisi bozulmasın diye uğraşırken bir bakmışsınız yuvaniz yıkılmış ve yalniz kalmışsın... Emin ol ozaman kimsenin umrunda olmazsınız sizin birilerini düşündüğünüz gibi kimse sizi düşünmez.. Gerek yok buna bence..

Bizim bir kadın hocamiz doktorası için şehrine gelen kızı evinde agirlamisti bir yıl süreliğine falan. Kız ihtiyaç sahibiydi, saf temiz iyi niyetliydi, kimsesiz kalmasın diye.. şimdi hocanın eşi o kızla evli ve kadın çocuklarıyla öyle kaldi... Adamla bazı sorunları vardı ama evde sürekli kalan bir genç kadın ya da bir adam bence her zaman için sorundur.

İntihara meyilli birini evinize almak sorumluluğunu almak çok büyük cesaret ve fedakarlık ...
Miç düşündünüz mü o akşsm siz eşinizle eve gitmeseydiniz kız eşinize yanaşıp reddedildiğinde ya eşinize iftira atsaydı kime inanacaktınız ya da eşiniz nefsine kapılsaydı ... bir an önce evinizden defedin onu bilmiyorum nasıl yapıcaksınız Allah yardımcınız olsun

Mevzu ayak değil bacım. Sen herhangi bir kadından kocamın kaliteli takımı tabirini duydun mu? Bu genelde henüz kendi kazancını elde edememiş, bıyıkları birkaç yıl önce terlemiş pipili söylemidir. Dolapta, anasının yanında düğüne gidip kız tavlamak için sakladığı kaliteli takımı vardır, avlanan apaçi bunu özel günler için saklar ve "kaliteli takım" der ki o takımı almak için ne çileler çekmiştir. İlk paragrafta ben fantezilerimi yazıyorum diye bağırıyor konu, normalde uyanık olur kk ahalisi nasıl inandılar ben de onu anlamadım.

Bir diğer ihtimal de arkadaşın Mahmut'tan evrilme Mahmudiye olması. Kaliteli takım giyen yiğitlere özel bir ilgisi olabilir.

Benim de ayaklarım kıllıydı lazerden önce.
Aslında önemli olan elin ayağın boyutu değil.
Konu sahibinin kendini oje uzmanı gibi lanse edip aşırı bakımsız el ve ayaklara sahip olması. Genetik dışında bir durum yani. O kadar ojesi olan, sürmeyi seven biri en azından oje sürmeyi öğrenir, tırnağını yamuk bırakmaz.

Fotoğrafların hepsini gördünüz mü?
İri bir el değil, bildiğiniz erkek avucu var. Vurduğu 3 gün komada kalır, o derece :KK53:

Siz giyin bence sandalet. Ben de ayaklarımı pek beğenmem, makasla kesilmiş gibi bütün parmaklarım aynı boyda. Yaşayıp gidiyoruz işte :KK48:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X