Evi olmadığı için ailem vermiyor

Birazdan yatınca bende yaptığınız yorumu unutacağım
Benim için her yer alamanya 10 kişilik ailede aynı keseden geçinen insanların arasında evleneceğim diye direten ben değilim ama keşke siz burada ki yorumları unutmayıp akıl süzgecinden bir geçirmeyi deneseniz

Benim için her yer alamanya 10 kişilik ailede aynı keseden geçinen insanların arasında evleneceğim diye direten ben değilim ama keşke siz burada ki yorumları unutmayıp akıl süzgecinden bir geçirmeyi deneseniz
Kafama yatanları düşünüyorum merak etmeyin göz ardı etmiyorum

Aileme altın almasınlar ev alsınlar dedim evde kıyamet koptu
Vallahi arkadaşım kötü aile değilse iyi anılıyorsa, ne fark ederki . Bende evliyim kirada oturuyorum. Ayıp değil kötü değil günah değil. Bence ailen bu günahtan çıksın. Ev sahibi olan birisine verseler kötü bir adam çıksa ama evi var olsun derler o zaman. Buradan bu çıkar. Seviyorsan arkasında dur. İsterse ayılıp bayılsınlar peşinden koltuğuna değecek bir adamsa gardını almalısın.

Elimizden geldiğince direniyoruz

Ailem herşeye yok diyince onlarda çözüm yolu bulmaya çalışıyorlar kira dediler ailem yok dedi tamam ev alana kadar bekleyelim dediler ama en azından bir adım atalım yüzük takalım onada yok dediler anlayacağın herşeye sadece yok diyip köşelerine çekiliyorlar üzüldüğümü görünce de sen niye kendini üzüyorsun o düşünsün diyorlar

Bılmıyorum canım sordun mu neyını begenmedınız aılesını mı tavrınımı tarZınımı

Gelenekleriniz ilginc geldigi icin sordum aslinda resmi olarak men etmedilerse sorun olmaz da sizde kiza miras veriliyor mu?
Benim ailem bana vereceklerini söylüyorlar ki bende talep ediyorum ki bu benim en büyük hakkım ama babamın annemin ailesinde kızlara pay verilmiyor ve sülalenin büyük kısmında böyle saçma sapan bir şekilde gelmiş ve böyle devam ettiriyorlar kızlarda bizimde hakkımız var bizede verin bize niye vermiyorsunuz bile demiyorlar hiç biri hak ilan etmiyor annemde dahil buna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…