Evi olmadığı için ailem vermiyor

Bılmıyorum canım sordun mu neyını begenmedınız aılesını mı tavrınımı tarZınımı
Çocuğun ve ailesinin bana göre olmadığını söylüyorlar anlaşamayacağımızı söylüyorlar ben daha rahat büyümüşüm onlarla yapamazmışım falan rahat büyüdüğümü iddia ediyorlar

Anladim yani aslinda ailenden mal mulk kalmasi gibi bir luksun yok.
Bu durumda sevgilinle evlenmeyi kafana koyduysan, okulunu okuyup atanmaya calismak disinda caren de yok (ev alinip evlendiginizi varsayarak konusuyorum) yani ileriyi dusunup kendini garantiye almalisin mutlaka.

Çalışmak zorunda bırakılıyorum sürekli ve hem çalışıp hem okulu yapamıyorum

Umarım öyle olmaz bende bir yere kadar müdahale edebiliyorum bi yerden sonra iş ailemle aramımı bozmaya çalışıyorsuna gelmesin diye
Ben destekliyorum evlenmeni. Ananın sütüydü eviydi derken, ömrün çalışıp paraları abine saçmakla geçer senin bu gidişle. Evlen bari sürünsen de kendi seçimimdi dersin

Gerçekten böyle ise anlaşamazsın. Sana uygun olmalı. Her hareketıne kulp takarlar. Annem baban bişey görmese zaten engel olmaz. İnsan evladının kötülüğünü asla ıstemez

Çalışmak zorunda bırakılıyorum sürekli ve hem çalışıp hem okulu yapamıyorum
aile evinden çıktıktan sonra okulunu bitirmeyi sevgiline şart koş o halde, hatta okulunu bitirip atanmadan çocuk yapmayacağını da söyle mutlaka. madem şartların bu kadar kötü, madem evlenmeyi çok istiyorsun bari akılcı oyna şu oyunu.

senin okumana izin vermeyecekse, atanmadan çocuk diye tutturacaksa evlenmeyeceğini söyle, hatta aynı burda bize direttiğinin 30-40 katı diret. hoş bence bir kadın okumak için kimseden izin almamalı ya da rıza beklememeli ama senin şartlarını düşünerek realist yaklaşıyorum sadece.

Okumama karşı değil ve hemende çocuk istemiyoruz ikimizde yani okulumu bitirebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…