Evi olmadığı için ailem vermiyor

Aynen. Gerekirse kaçalım ama ben değil sadece sen de aileni arkanda bırakacaksın, kendi kendimize yeticez ben kuru döşeğe de razıyım desin bakalım o adam kendini nerelere atacak görüşürüz.

Bizde sıkıntı ailemin ev diye diretmesinde başladı ev almak için didiniyorlar

Aynen. Gerekirse kaçalım ama ben değil sadece sen de aileni arkanda bırakacaksın, kendi kendimize yeticez ben kuru döşeğe de razıyım desin bakalım o adam kendini nerelere atacak görüşürüz.
Aynısını söyledim ben ailemi bırakıyorsam sende bırakacaksın dedim tamam dedi

Bizde sıkıntı ailemin ev diye diretmesinde başladı ev almak için didiniyorlar
Ya geçin bunları siz demediniz mi diğer kardeşlere de böyle ev alınmış diye adamların sistemi bu kayınvalide adayınız sen olsan da olmasan da o ev alınacak da demişti yani sizlik bir durum değil ev

Tamam sıkıntı yok o zaman gidin bir ev tutun alın eşyalarınız son kez ailenize bir daha söylersiniz onay vermezlerse kıyın nikahı
2 ay sonra tekrar ailemi arayıp bize gelmek istediklerini söyleyecekler ailem yine ev olmadan olmaz derse kaçmayı düşünüyorduk yani en son konuşulan buydu

Ya geçin bunları siz demediniz mi diğer kardeşlere de böyle ev alınmış diye adamların sistemi bu kayınvalide adayınız sen olsan da olmasan da o ev alınacak da demişti yani sizlik bir durum değil ev
Evet diğer kardeşlere ev alındı çünkü hepsi küçüktü evet ben olmasam da o ev alınacak ama şuan değil ilerleyen zamanlarda şuan baskı yapıldığı için bu şekilde devam ediyor keseleri birmiş bu zamana kadar ama ben böyle istemediğimi söyledim

Onlar da tamam dediler

Gecen sene yazin bir uye vardi, "bir erkek zengin bir kadinla neden evlenmek ister" diye baslik acmisti.

Bi o uyeye zengin olmadigini anlatamamistik, bu uyeye de isin olurunun olmadigini, zorla oldurmaya calisarak kendini kor kuyulara atmaya cabaladigini anlatamiyoruz.

Hayir dirayetli de sipa anasina babasina su dirayeti gosterse coktan ev alinmadan kociskosuna kavusmustu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…