Evi olmadığı için ailem vermiyor

Aile birliği olduğu için mi çocuktan birşey olmayacağı kararına vardınız abiniz veya kardeşinizin ihtiyacı olduğunda siz ona el uzatmayacakmısınız
Aile birliği diye birsey yok. Aileden bir kişinin bile parası dirlsari akmasın kendilerinde kalsin istiyorlar. Çok değil en fazla 8 10 yila diğerleri de evlenirken herkes ayırır gecer hesaplarını. Aile birliği kalmaz. Sadece siz o apartmandasiniz diye herseyin sorumluluğu size kalır ve sizin hicbirseyiniz olmaz.

Benim 9 yaşında bir kardeşim var ve ilerde evlenmesi için abisi ve ablası olarak bizim destek çıkmamız gerekiyor eşimin de o zaman banane annenler bana mı güvenip yaptılar mı demesi gerekiyor
Kardesiniz calisip kazanacak, gerekirse anne babası destek olacak kardeşinize siz değil. Sizin tamamen sosyal kodlarınız bozulmuş, normal düşünemiyorsunuz. Bi 10 tane de siz yapın madem birbirlerini büyütüp evlendirirler. Şahane ebeveynlik.

Aile apartmanını kimse istemiyor zaten kiraya çıkma taraftarımız biz

Benim ailem gelinim bizden ev isterse oğlum onu bıraksın dedi o yüzden öyle bir sorunumuz olmazmış öyle diyor
Ben bunu mu dedim size?

Sizin anne babaniz cok kardes olabilir ama gideceginiz adamin direkt kendisi cok kardes (uff ne korkunc bi cumle oldu bu) ayni sey degil, bugun sizin icin yaptiklari fedakarliklar bir omur yakanizi birakmayacak, bir omur o iki kayinbiraderinizi besleyeceksiniz, rahatsiz olma hakkiniz olmayacak, esinizle aranizda her zaman iki kumaniz olacak.

Buna raziysaniz kacin gidin niye ailenize paranizi yediriyorsunuz ki?

Ne alaka nerden nereye bağladınız annen baban dediğin bir babam var zaten babamda kardeşim evlenme yaşına gelene kadar emekliye ayrılmış olur ve emekli maaşıyla birini evlendirebileceklerini sanmıyorum ki o yaşa kadar yaşayacakları da meçhul o zaman ne yapılmalı kardeşim çalışıp evlensin mi

Bunlara razıyım ama kaçmak yerine nasıl bir çözüm bulabilirim onun derdine düştüm daha çok diyebilirim

Valla prenses hepimiz çalışıp kendimiz evlendik. Zahmet olacak ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…