Evi olmadığı için ailem vermiyor

Bende kalabalık bir ailede büyüdüm o yüzden kalabalık olmaları benim için bir sorun değil

Beraber yaşamaktan kastım hem o, hem de gelir giderler ortak gibi bahsetmişsiniz. Herkes birbirine para veriyor falan. Bu devirde bu kaldı mı? 70’li yıllarda kırsaldan büyük şehre göç eden aileler gibi.
Gelir giderler bekarlar arasında ortak oda şuanlık hepsi evlendikten sonra yardım kesilecek

Aynen aşkitom bu alışların verişleri de yaman olacak.

paragoz bir aileden cikip, bol kardesli bol dertli bir aileye girmeye cabaliyorsunuz.

Kisacasi acilara yuruyor korkmuyorsunuz.

Allah yolunuzu acik etsin, ailenizin savunulacak hicbir yani yok ama yapmak icin caninizi disinize taktiginiz evlilikte gul bahcesi degil.

Biz verecekleri kiraya güvenip yola çıkmıyoruz zaten o sadece ailesinin aileme karşı sunduğu bir çözüm yoluydu
Çocuk olunca, sen çalışamayıp tek maaşa düşünce, bir de sıkıntıya girince eşinin bulduğu ilk harika fikir olacak aile apartmanına gitmek. İstersen gitme arkasından yani.

Benim annemler 9 babamlar 7 kardeş kalabalık bir ailede büyüdüm 10 kardeş olmaları sizce benim için sorun olur mu

Çocuk olunca, sen çalışamayıp tek maaşa düşünce, bir de sıkıntıya girince eşinin bulduğu ilk harika fikir olacak aile apartmanına gitmek. İstersen gitme arkasından yani.
Peki evi aldıktan sonra evlenince güzel bir borçla evlenmek var söylediğiniz şey o zaman içinde geçerli mi

Benim annemler 9 babamlar 7 kardeş kalabalık bir ailede büyüdüm 10 kardeş olmaları sizce benim için sorun olur mu
Annelerin zamanıyla bizim zamanimiz bir mi ya? O yaşlarda 10 kardeş olan kim var yani bildiğin cehalet. Senin var mı 10 kardeşin? Kardeşlerine evlenirken para vermek gerektiğinde kucağında bebeğini bırakıp işe gitmen gerektiğinde ne yapacaksın? Niye millete para yediresin ya ne saçma şey.

Kiraya da yok diyor ailem
Kaçın da görün dünya kaç bucak diyecek başka bir şey yok.
Babanız evet dese bile bu kadar çok kardeşli, ortak ödemeli hayat, tek maas.
Ayrıca anene babanızın çok kardeşli olmasıyla sizin çok kardeşli iç içe yaşayan bir aileye kaçarak evlenmenizin arasında dağlar kadar fark var. Kaçarak evlenmek kadın için eksi bilmem kaçla eş ailesi hayatına girmek demektir.
Yaşamadan göremeyeceksiniz belli ki.

Benim 9 yaşında bir kardeşim var ve ilerde evlenmesi için abisi ve ablası olarak bizim destek çıkmamız gerekiyor eşimin de o zaman banane annenler bana mı güvenip yaptılar mı demesi gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…