Evde ek iş ile alakalı güzel paran kazandıran sistem ve ya iş önerileriniz?

annem de söyleyip duruyor bana evde bişeyler yapsam diye bi araştırayım bakalım ben de :)

Malum geçim sıkıntısı bir de çocuk olucak. çok sıkıştık. Evde yapacağım evlere iş alacağım vs. Herhangi bir iş var mıdır. Ya da kazandıran sistemler....

Merhaba Karpe Hn... Mesajınızı gördüm, yazmak istedim..Belli bir mesleğiniz var mı? Veya bir ilgi alanınız? Haberleşmek isterim sizinle... İstanbulda mısınız!

Eğitim düzeyine göre değişebilir ama çoğu çağrı merkezi artık evden çalıştırıyor bilgisayarlarınıza sistemi kuruyorlar tabi onlarda eğitimini falan veriyorlar :) Bence boş boş vakit geçirmektense kendinizi geliştirmekte fayda var diye düşünüyorum

Kızlar (izmirde olmak şartıyla)
ek iş isteyen varsa özelime mesaj atsın
seve seve yardımcı olurum
eğer gerçekten samimiyseniz ve para kazanmak istiyorsanız tabii

merhaba hanımlar evinizi ve hayatınızı ihmal etmeden yaşam standartınızı yükseltmek, iyi kazanç sağlamak, biraz özgüven ve (Ücretsiz)eğitimle mümkün. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler özelden mesaj gönderilebilirler. Mutlaka ilgilenen herkeze cevap veririm.

özelden mesaj yazamıyorum,ancak siz özel olar mesaj gönderbilirsiniz .nasıl olduğunu öğrenebilir miyim?

Rica etsem banada adresi yazarmisin istanbulda oturuyorum bende.

özelden mesaj yazamıyorum, siz özel mesaj gönderebilir misiniz .nasıl olduğunu öğrenebilir miyim?

Forumda yeniyim o yüzden mesaj gönderebiliyor muyum bilmiyorum acaba bana dönüş yapabilir misiniz bu konuda?

kızlar ben temizlik malzemelri satıyorum,doğal ürünlere çocukluktan beri ilgim vardır,ellerime krem bile sürmezdim kimyasal madde içerdiği için kremlerim.bi arkadaşımın sayesinde ersağ ürünleriyle tanıştım.tamamen doğal olduğuna inandığımda kullanmaya başladım.inanılmaz memnun kaldım.bir kere insan psikolojik olarak sağlıklı hıssedıyo kendı.sonra eve gelen komsular,akrabalar merak edip denemeye karar verdiler.derken kendimi sipariş verirken buldum.her 100 tl de 40 tl bana kalıyo kızlar.valla müthiş bi şey.inanın getirisini bildiğim için yazdım bunları.tabi üye olmanızı isterim ama.iyice araştırın sonra karar verin.ben sadece aile ve akrabalarıma getirtiyorum ürünleri ve elime oldukça ii para geçiyo.sevgiler...

farklı güncel konularda internet sitelerine tamamen sizin cümlelerinizden oluşan makaleler yazıyoruz. özl pm atın konuşalım

canım ya özel mesaj atamıyorum acaba sen yazabiliyorsan bana özelden numaranı yada mail adresini yaz ben seni ararım tam benlik bi iş bu çok ihtiyacım var bu işe

kızlar bende aynı arayıştayken eşimle bi işle tanıştık birlikte yapıyoruz.istedikten sonra herkesin yapabileceği bir iş.duymuşsunuzdur illa ki network işi evdeki bayanlar için de ideal.iş yeri yok patron yok belli kurallar var sadece.hepsini araştırdım avonlar amway ler herbalife tupper en avantajlısı bu sadece işi öğrenip insanlara anlatmak ve ihtiyacı olanlar ürün önermek.

Mümkünse benimle de paylaşabilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…