Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Bu arada benim sadece günde 2 ögun gördüğüm sayisiz dostlarim da var.

Sadece o iki öğünde saati hic aksatmadan görünür yiyip içip tekrar kayiplara karisirlar. :KK48::KK48::KK48:
İşte bu da harika:KK50:

Bu arada balığın ismi fenaymışşş:KK69::KK70::KK70:

İnsan olsa siyahi basketbolcu/rapçi olurmuş hıyar ağası. Nasıl seviyorum <3

Eklentiler

• 2015-08-30 05.30.38 1.jpg
    2015-08-30 05.30.38 1.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 106
Sevilmeyecek gibi değil ki..:KK15:
Maşallah yakışıklıya:nazar::KK200:

4 buçuk ay önce sokakta bulmuştuk çok hastaydı, kafası kolları uyuz olmuştu, açık yaraları vardı. Sürekli gözümün önünde olunca fark etmiyorum ama ne kadar değişmiş, kendine gelmiş yavrum. Bunlar ilk halleriydi. Bebekliğinde nasıldı acaba diye düşünüyoruz bazen ama sokaklarda karnı aç, karda kışta ne yaptı diye düşünmek daha üzücü. Herkesi satın almayıp sahiplenme konusunda duyarlı olmaya çağırıyorum :)

Eklentiler

• DSC_1320.JPG
    DSC_1320.JPG
    145,7 KB · Görüntüleme: 108
  • DSC_1379.JPG
    DSC_1379.JPG
    69,2 KB · Görüntüleme: 101
4 buçuk ay önce sokakta bulmuştuk çok hastaydı, kafası kolları uyuz olmuştu, açık yaraları vardı. Sürekli gözümün önünde olunca fark etmiyorum ama ne kadar değişmiş, kendine gelmiş yavrum. Bunlar ilk halleriydi. Bebekliğinde nasıldı acaba diye düşünüyoruz bazen ama sokaklarda karnı aç, karda kışta ne yaptı diye düşünmek daha üzücü. Herkesi satın almayıp sahiplenme konusunda duyarlı olmaya çağırıyorum :)
Alkışlıyorum sizi :KK19: Onu sokaktan sahiplenmeniz harika birşey..(Benim imzam da bunu söylüyor..:KK5:)
İnşallah sizin gibi olan insanlar artsın dilerim..

kızllllar bilen bilir ben bu kediyi daha 2 haftalıkken buldum besledim büyüttüm şu hale getirdim :) ama gelin görünki bizim kız cok fazla yaramazz evi talann ediyor,herşeyi dagıtıyor,hep bir koşturma içerisinde. Herşeyi gectimm ısırma huyu başladı sürekli ısırıyor ve kanattıgı da oluyor, hayvanı sevemıyorsunn hemen elini yakalayıp ısırmak ıstiyor :KK35: nasıl baş edicem bilemedim. Annem sırf bu yüzden dışarı atıcam ugraşamıyorum rahat vermıyor bana diyo. Ve şuna inanın siz ittikçe daha cok yapışıyo. gıcık ediyor insanı ya :KK48: varmı böyle bir şeyle karşılaşan vatandaşlarr bi deyiverin
Haha benimkini tarif etmişsin ama ben üç gunlukken bulmuştum

Şu bir hevesle ya da çocuğu istedi diye hayvan alıp sokağa bırakan, hayvanın hakkını vermeyen ya da mesela kuş alıp sırf evi pisletiyor diye hiç salmayan insanlara sinir oluyorum, dövesim geliyor

X