Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
IMG_20150903_120543.JPG

Bu da benim canlar faresiim :-)
Minik pandam o benim :)

Çok moralim bozuk arkadaşlar:cry: bugün köpeğimi parka götürdüm oturaklara benimle oturmak istedi atladı oturdu yanıma sonra yere inmek icin atladı tam o sırada ayağı sıkıştı o tahta arasında :KK42: bi süre öylece kaldı sonra topallayarak yürümeye başladı ben parkta kucağımda köpek ağlaya ağlaya eve geldim asıl canımı sıkan annem oldu bana çok bağırdı kızdı hersey dedi sanki ben kasıtlı yaptım o bnim köpeğim onu benden çok seven yoktu zaten neyse abim geldi baktı ayağına falan yarın veterinere götürücez köpeğim mazlum sakin nerde o yerinde durmaayan köpek içim gidiyor sabahı nasıl edicem offf :KK61:

Çok moralim bozuk arkadaşlar:cry: bugün köpeğimi parka götürdüm oturaklara benimle oturmak istedi atladı oturdu yanıma sonra yere inmek icin atladı tam o sırada ayağı sıkıştı o tahta arasında :KK42: bi süre öylece kaldı sonra topallayarak yürümeye başladı ben parkta kucağımda köpek ağlaya ağlaya eve geldim asıl canımı sıkan annem oldu bana çok bağırdı kızdı hersey dedi sanki ben kasıtlı yaptım o bnim köpeğim onu benden çok seven yoktu zaten neyse abim geldi baktı ayağına falan yarın veterinere götürücez köpeğim mazlum sakin nerde o yerinde durmaayan köpek içim gidiyor sabahı nasıl edicem offf :KK61:

Ah canım ya geçmiş olsun,görünmez kaza işte:KK43:
Şişlik falan var mı ayağında?
Vete götürdükten sonra haber ver olur mu..

Oy maşallah pek şeker bişey yavrum :nazar::KK15:

[QUOTE="Meg, post: 42499toplanıyordu 11Teşekkürlernım ya geçmiş olsun,görünmez kaza işte:KK43:
Şişlik falan var mı ayağında?
Vete götürdükten sonra haber ver olur mu..

Oy maşallah pek şeker bişey yavrum :nazar::KK15:[/QUOTE]
Şişliik yokta halsiz ve topallıyordu
Teşekkürler yazarım size

M M e g şimdi geldik veterinerdrn röntgen çekti ayağı incinmiş kırılma yok çok çok şükür.bir hafta gezdirmeyin dinlensin dedi önemli bir şey yok çok şükür içim nasıl rahatladı anlatamam..
Oh kırık falan olmaması çok iyi olmuş. :nazar:Rahatladım şimdi. Sen de üzülme artık canım benim:KK19:
Geçmiş olsun tekrar..

X