Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
kızllllar bilen bilir ben bu kediyi daha 2 haftalıkken buldum besledim büyüttüm şu hale getirdim :) ama gelin görünki bizim kız cok fazla yaramazz evi talann ediyor,herşeyi dagıtıyor,hep bir koşturma içerisinde. Herşeyi gectimm ısırma huyu başladı sürekli ısırıyor ve kanattıgı da oluyor, hayvanı sevemıyorsunn hemen elini yakalayıp ısırmak ıstiyor :KK35: nasıl baş edicem bilemedim. Annem sırf bu yüzden dışarı atıcam ugraşamıyorum rahat vermıyor bana diyo. Ve şuna inanın siz ittikçe daha cok yapışıyo. gıcık ediyor insanı ya :KK48: varmı böyle bir şeyle karşılaşan vatandaşlarr bi deyiverin
Kediniz hala küçük gibi, yani tam oyun çağında, büyüdükçe durulacaktır. O zamana kadar biraz sabır ve bol bol oyun oynayarak enerjisini tüketmek düşüyor size:emir_bebek: :) . Canınızı yaktığı ısırdığı zaman oyunu kesin, ondan uzaklaşın ya da sırtınızı dönün ki yaptığının negatif bir davranış olduğunu anlasın, ayrıca elinizle değil de bir oyuncakla oynatmanızı öneriyorlar, aksi taktirde elinizi oyuncak gibi algılıyor ve ısırıp tırnaklamaya devam ediyorlarmış, ben bu bilgiyi geç öğrendiğim için, ara sıra kan revan içinde kalıyorum :) Pahalı oyuncaklar almaya gerek yok bi kağıt parçasını hışırdayan bir şeyi top haline getirin atın peşinden koşsun. ucunda ip olan şeylere de bayılıyorlar.

IMG_20150618_105146.jpg
hera ve kıymık :KK200:

Kızlar bademimi görmüş müydünüz:KK43: Petshopta görmştük böyle kelaynak gibiydi yavruş, uçamıyordu da meğer french moltmuş, tüy sorunu yani. 1 sene içinde akla hayale gelmeyecek şeyler yaptım düzelsin diye, UV lambalar özel besinler vs...Sonra son fotoğrafta gördüğünüz gibi olmuştu ve uçmaya başlamıştı ve kardeşim kaçırdı-bulamadık. Hala üzüntüsünü yaşıyorum ne oldu kim bilir:KK43:
images1.jpg
DSCF1800.jpg

DSCF4404.jpg

ciSkXA.jpg

Koalia harikalar yaratmışsın muhteşem bir minik haline dönüşmüş resmen ufaklık.:nazar:
Kaçmasına da çok üzüldüm:KK43:

Evde üç kedi iki de biz beş deli olduk :21: Yavruşların biri barınak, diğer ikisi sokaktan kurtarılma. Öyle canavarlar ki üçünü bir arada yakalayana aşkolsun :63: Yakalıyım affetmicem çekicem fotoğraflarını.

Evde üç kedi iki de biz beş deli olduk :21: Yavruşların biri barınak, diğer ikisi sokaktan kurtarılma. Öyle canavarlar ki üçünü bir arada yakalayana aşkolsun :63: Yakalıyım affetmicem çekicem fotoğraflarını.
Evet evet bekliyoruz fotolarını:KK68::KK68:

image.jpeg

Benim miniklerim feride ve mıstık
Tekir olan feride 3 aylıkken ayagı kırılmış bir köşede ağlıyordu gözlerindeki yaşa dayanamadım veterinere gitti iyileşti geldi 1 senedir bizimle aşığım ona.
Smokin olan mıstık
Daha 4 haftalıkken çocuklar sevmek için annesinden ayırmış çöpe atmışlardı. Ağlamasına dayanamadım eve getirdim biberonla besledim 3 aylık oldu çok yaramaz bir oğlan kulak mememizi emiyor geceleri onla uyumaya bayılıyorum

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1637181

Benim miniklerim feride ve mıstık
Tekir olan feride 3 aylıkken ayagı kırılmış bir köşede ağlıyordu gözlerindeki yaşa dayanamadım veterinere gitti iyileşti geldi 1 senedir bizimle aşığım ona.
Smokin olan mıstık
Daha 4 haftalıkken çocuklar sevmek için annesinden ayırmış çöpe atmışlardı. Ağlamasına dayanamadım eve getirdim biberonla besledim 3 aylık oldu çok yaramaz bir oğlan kulak mememizi emiyor geceleri onla uyumaya bayılıyorum
Feride ve Mıstık'a merhaba:KK37:
Maşallah ne güzel kardeş kardeş:nazar::KK15:

X