Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Siteden bir arkadas sayesinde bu evsiz kedicikleri aldım
Beyazli olan kro
Siyalar pançik ve karakedi :KK70:

Eklentiler

• 20150814_223333-1.jpg
    20150814_223333-1.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 214
  • 20150804_032043.jpg
    20150804_032043.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 224
Harikasın :KK9:
Maşallah şanslı pançik ve şanslı karakedi'ye:nazar::KK68::KK68:

Buarada kediciklerle ayni odada yatiyoruz bazen normalde biz yatinca oblarda gecip uyurdu gecen aksam karakedi yatagin ucuna gelip nerdeyse put gibi gozunu bize dikmis bakiyordu aynadan yansimasini gordum basimi kaldirdim baktim filan yok kitlenmis umursamadim :KK70: sonra baktim hala durmus bakiyor ilk defa boyle yapti bu tuhaf hareketleri nicin yaparlar ?

Buarada kediciklerle ayni odada yatiyoruz bazen normalde biz yatinca oblarda gecip uyurdu gecen aksam karakedi yatagin ucuna gelip nerdeyse put gibi gozunu bize dikmis bakiyordu aynadan yansimasini gordum basimi kaldirdim baktim filan yok kitlenmis umursamadim :KK70: sonra baktim hala durmus bakiyor ilk defa boyle yapti bu tuhaf hareketleri nicin yaparlar ?
Of deme:KK47:
Bizim göremediklerimizi gördükleri söylenir:KK17:
Benim sarı bebe de yapar bazen oyle garip garip bakmalar falan öööffff bala bla blaaaa:KK17::KK17:

Minik kuzum mantar olmuş ilacını aldım hemen:KK43:

Yalniz duruş,bakis... İsminin hakkini fazlasiyla veriyor :KK48: senin kediler ne diyor bu ise? Anlasiyorlardir umarim. :)

Daha dün geldi. Dünden beri kediler kafesin önünde dikilip onu izliyorlar kitlenerek. Köpeğim gelip gidip kokluyor :KK48:
Alışacaklar zamanla artık. Ama önce müdür bize bir alışsında, şimdilik korkuyor :)

Yaa bir de bi sey diyecegim. Lutfen kafeste kalmasin sürekli... Üzülüyorum kuşlara.

Hayır hayır olur mu hiç. Sultan papağanları uçmadıklarında kanatlarında kan birikmesi oluyormuş üstelik. Her seyini arastırarak aldım. Hatta kafesi normal önerilen kafeslerin 2 katı büyüklüğünde neredeyse. Ben kendimden çok onları düşünürüm:) Şimdi eve alışması için 1-2 hafta çıkarmayın kafesten dediler. Ona bile içim kıyılıyor:)

Hayır hayır olur mu hiç. Sultan papağanları uçmadıklarında kanatlarında kan birikmesi oluyormuş üstelik. Her seyini arastırarak aldım. Hatta kafesi normal önerilen kafeslerin 2 katı büyüklüğünde neredeyse. Ben kendimden çok onları düşünürüm:) Şimdi eve alışması için 1-2 hafta çıkarmayın kafesten dediler. Ona bile içim kıyılıyor:)

Ne guzel... Keşke herkes senin gibi dusunebilse, ilgilense...

Evelynn Evelynn , ben o müdüre sevgilerimi yollar, gagasindan ccooookkkk öperim,:KK15:
Bendede bir tane vardi. Hayirli ugurlu olsun canim saglikli yasamlar seninle birlikte.

X