Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Aman aman seref verdiler Düdük efendi. Ben onun gagasindan öpe öpe bir hal olurdum herhalde, Cok güzelmis Meg, Masallah. Nasil karekteri ? Parmagina geliyormu ? Herhalde daha tanisma faslindasinizdir muhtemelen.

Bizim kız doğum yaptii:KK73:
PYlP3b.png

rmOZYz.png

6lJ56N.png

Amanin goldenlar basmış burayıı:KK70::KK68::KK68::KK68:Maşallah güzelliklere:nazar::nazar::nazar:

Harbicim sahi o kadar bebeyi ne yapacaksın? Sütten kesilince yuvalandıracaksın sanırım?

Aman aman seref verdiler Düdük efendi. Ben onun gagasindan öpe öpe bir hal olurdum herhalde, Cok güzelmis Meg, Masallah. Nasil karekteri ? Parmagina geliyormu ? Herhalde daha tanisma faslindasinizdir muhtemelen.
Afacan bişey bu düdük efendi
Parmağıma gelmiyor ama ısırmıyor da.. Biraz da rüşvetçi gibi,elime biraz yem alsam,o vakit hemen geliyor elime:KK45:

Son düzenleme:
Arkadaslar muhabbet kusu almak istiyorum ama gordugum kadari ile kafesten cikinca koltuga masayi pisleyebiliyorlar Bu pislikler kolay temizlenir mi ve insane bir zarari var midir

Arkadaslar muhabbet kusu almak istiyorum ama gordugum kadari ile kafesten cikinca koltuga masayi pisleyebiliyorlar Bu pislikler kolay temizlenir mi ve insane bir zarari var midir

Eğer hemen görür ve temizlersen temizlemek çok kolay.
Ama bekletirsen taş gibi kuruyorlar.
Yeni pisletince peçetenin ucunu değdirince peçeteye geliyor ve bulaşmıyor hiçbir yere.

Peki bulaştığı yeri tekar tekrar silmeli miyim insana zararı var mıdır zamanında kuş gribi vakaları vardı ya

Yok, biz insanlara hic bir saglik acisindan kötülügü yok. Yedikleri tohum neticede, yani mercimek Kadar pislerler ama DerinMavi cok güzel anlatmis, kuru bir peceteyle yavasca degdirince hemen o pecete onu icine cekiyor. Zamanla profesyonelce temizliyorsun.
Ben kusumun pisliginden hic bir zaman igrenmedim, hatta Sultan papaganim bizimle masada yemek yerdi, yaptirmasaydik kafesinden cikmak isterdi, ciglik cigliga bagirirdi. Yani kusumsuz yemek yiyemezdik. Özellikle haslanmis yumurta, sarisi veya beyazini severek yerdi, tabiki tuzsuz.
Haslanmis misir yedigimde bir ucunda papaganim bir ucunda ben yerdik. Tabi yine tuzsuz. Sossuz spagetti yi cok severdi, tuzsuz cekirdek, aman Tanrim cildirirdi, hatta haftada bir ona kabuksuz ic findik verirdim, onuda cok severdi.
Maydonoz bazen, bazen marul, salatalik, elma, eee tabiki birde yemi ve dari tohumuna bayilirdi. Hic hastalanmadi ve cok mutlu ve komik bir kusdu. Sadece beni sahiplenmisti esim yanimda oturamazdi, zavallim. Aksamlarida her gece kafa kasima prosedürü vardiki, O anki mutlulugu anlatamam.
Her evin bir hayvani olmasi cok güzel bir olay, gercekten insani cok mutlu eden bir duygu...:KK68:

Milka döndün mü:KK9:
Çok sevindim:KK19:
Benimkinin ikizi köpişin de,sen de hoşgeldin canımm:KK68::KK68:

X