Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Benim kızlarda çok zayıftı gerçi oğlumda öyle:)
Doktora söylerdim:)Boşver ne yapacaksın büyüyünce sonra evde kalırlar derdiŞimdi iyiler:)

Benim kızlarda çok zayıftı gerçi oğlumda öyle:)
Doktora söylerdim:)Boşver ne yapacaksın büyüyünce sonra evde kalırlar derdiŞimdi iyiler:)
Aynı aynı benim büyük oğlanı da bazen babası frenliyo yemekte o büyüyecek daha karışma diyorum

Biz bu sıra uğraşıyoruz biraz kilo alsın diye:)Antep'te yaşıtları ile aynı duruyordu.Buradaki çocuklar çok iri oğlum yanlarında çok küçük kalıyor:)
Bizimki de sınıfta küçük kalıyor ama bunun sebebi arkadaşlarının kendinden yaşça büyük olması diye düşündüm bir çoğu yaşı gelmesine rağmen bizle anaokuluna gitti

Bizimki de sınıfta küçük kalıyor ama bunun sebebi arkadaşlarının kendinden yaşça büyük olması diye düşündüm bir çoğu yaşı gelmesine rağmen bizle anaokuluna gitti
Bizimde öyle aslında:)Oğlum 24 Ağustos doğumlu:)6 ya girdi 20 gün sonra okula başladı.Bir kısmı 7 veya 6.5 yaşındaydı:)Halada öyle:)

Aynen oyle saglikli olsunlar gerisi onemli degil ben sonradan fazla kilo soun olurmu diye endiselendim tabiki benimkide saglikli cok şükür

Aynen oyle saglikli olsunlar gerisi onemli degil ben sonradan fazla kilo soun olurmu diye endiselendim tabiki benimkide saglikli cok şükür
Allah sağlık versin o harekete geçtikçe eritir dış çıkartırken zaten kilo dan düşüyor bazen çocuk böylesi daha iyidir belki

Canım çok geçmiş olsun
Allah yardımcın olsun Hayırlısı ile sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşaaallah
Amiiinnn Allah razı olsun canım nevoşum ikinci annem herşeyim muaahh

Daha iyiyim nevoşum,şükür 36+5 olduk.Allahın izniyle karnımda bişey olmadan doğurabilseydim bişey istemiom başka.bide sezeryandan korkuyom
Maşaallah kocaman olmuş Allah'ın izni ile daha bir şey olmaz
Doğurursun canım inşaallahKorkma bak belki biraz canın acıyacak ama bebeğini kucağına alacaksın

Maşaallah kocaman olmuş Allah'ın izni ile daha bir şey olmaz
Doğurursun canım inşaallahKorkma bak belki biraz canın acıyacak ama bebeğini kucağına alacaksın
İnşallah canım nevoşum sen bitanesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…