Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Diren nevrestecim herkeste bir ekmek yapma tutkusu başladı.
Bak kuzum korona bitsin gitsin bu adamlar eve çuval çuval un alacaklar. Kadınlar hiç iyi etmedi bu işi öğrenmekle
Ablam ben zaten uzun zamandır kendim yapıyorum.Hatta yemediğim halde devam ediyorum.Evde yarım çuval un vardı eşim gitmiş yine almış
Tam buğday yapıyorum çoğunluk olarak hem daha sağlıklı:)

Ablam ben zaten uzun zamandır kendim yapıyorum.Hatta yemediğim halde devam ediyorum.Evde yarım çuval un vardı eşim gitmiş yine almış
Tam buğday yapıyorum çoğunluk olarak hem daha sağlıklı:)
Ellerine sağlık canım. Afiyetle yesin kuzucuklarin.
Sağlık hususu çok güzel harika ama üzülüyorum hatuncuklara gene de... fırıncılar hep erkek kendileri de öğrense yapsa ne güzel olur...

Ellerine sağlık canım. Afiyetle yesin kuzucuklarin.
Sağlık hususu çok güzel harika ama üzülüyorum hatuncuklara gene de... fırıncılar hep erkek kendileri de öğrense yapsa ne güzel olur...
Sağolasın
Ablam ben önce bazlama yaparak başladım:)Geçen yıl Ramazanda ramazan pideleri ile devam ettim sonra şekilden şekile girdi

Eşimde mutfakta yardımcı olur en azından evde olduğu günler kahvaltı onda:)Haftada 3-4 gün diyelim:)
Yarın bize özel bir çorba yapacakmış.Mutfağı dağıtma ne yaparsan yap dedim:)Tek sorun eline ne geçerse içine atıyor

Ekmekte ustalığa gecmişsin harika
Mutfağı seven erkekler olsun hep çevremizde. Senin adına çok sevindim. Bizim oraların çorbaları ana yemek gibi doyurucu oluyor bakalım eşin nasıl bir çorba yapacak.

Ekmekte ustalığa gecmişsin harika
Mutfağı seven erkekler olsun hep çevremizde. Senin adına çok sevindim. Bizim oraların çorbaları ana yemek gibi doyurucu oluyor bakalım eşin nasıl bir çorba yapacak.
Sağol ablam:)
İnşaallah hep olur:)Temizliğide güzel yapar
Oğlumada alıştırıyorum.Bu sıra mutfak dolap kapaklarına ona sildiriyorum.3 gün geçiyor bayağı oldu sileyim kirlenmiş diyor:)
Siizn oraların çorbaları zor ablam ,ana yemek gibi oluyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…