Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Ayy Allah'ım korusun fazla temasta bulunmasa bari .zaten şu günleri bı atlatsak ,kimsenin kirilacagi darilacagi zaman değil herkez anlayışlı olmalı şu zamanda. Yine sen ilacı at at en kesin çözüm o gibi☺
Az önce işe giderken dedim ;bak 191 kişi olmus ara söyle gelmesin diye güldü gitti

Az önce işe giderken dedim ;bak 191 kişi olmus ara söyle gelmesin diye güldü gitti
Enişte ölmeyi bayılmak sanıyor zaar valla şakaya gelmez bu işler. Yinede giderse dikkat etsin inşallah herkezde var diye bişey yok insallah Temizdir .

Enişte ölmeyi bayılmak sanıyor zaar valla şakaya gelmez bu işler. Yinede giderse dikkat etsin inşallah herkezde var diye bişey yok insallah Temizdir .
Öyle canım birde kendisi risk grubunda,dedim illa corona diye değil normal grip te bulastirip bağışıklığımizi düşürmesin ne gerek var

Öyle canım birde kendisi risk grubunda,dedim illa corona diye değil normal grip te bulastirip bağışıklığımizi düşürmesin ne gerek var
Bı rahatsizligi varsa işte oda risk yaş kadar kronik rahatsızlığı olanlardada riskmis. Doğru zaten şu aralar virüs kadar normal grip salgını da var tam bağışıklığın çökmeye meyilli oldugu zamanlar. Ahh bı dinlese

zaten suyla gitmiyor o yumurtalar ovalaman lazım bayağı bildiği n yapıştırıyor dişi balık taşlara

Sakalimiz yok ki

Son düzenleme:
Bugün eşim anlattı umreden gelmiş birinjn kayınpeder i el öpmeye gitmiş geldi diye

Ekip olarak adamı almamislar yanına sen ayrı çalış demişler kimse yakinlasmadi diyor eşim

Herşey ortada millet bar bar bagiriyor virus diye yani yaptığı iş değil adamın

Ben olsam bende almam ,bildiğimiz halde yasak konduğu halde yine kendi kendimiz yaycaz bu illeti resmen.

Ben olsam bende almam ,bildiğimiz halde yasak konduğu halde yine kendi kendimiz yaycaz bu illeti resmen.
Yani bir vardiya bin kişi en az 3 aile olsa bir kişi ki burdaki insanlari çocuk sayısı gelende 2-3 nerdeyse en az 4 bin 5 bin kişi risk altına sokuyor bir kişi bir vardiyada

Birde vardiya devrederken temas oluyor rapor yazıyorlar artı birde soyunma odası banyosu var onu düşününce insan sinir oluyor

Aynen öyle valla çok sıkıntı ya şu zamanda psikolojiyi bile iyi tutabilene bravo ,herkez duyarlı olcak sorumsuz olmucak böyle atlatabiliriz en az hasarla bunu yoksa vay halimize

Aynen öyle valla çok sıkıntı ya şu zamanda psikolojiyi bile iyi tutabilene bravo ,herkez duyarlı olcak sorumsuz olmucak böyle atlatabiliriz en az hasarla bunu yoksa vay halimize☹
Ama yaşlı nüfus hala bunun normal bir grup iki iki gün yatarak geçireceğini düşünmesi endişe verici

Yoksa 1. 2. Sınıf öğrenciler bile farkında durumun ..ama eski nesil bize bişey olmaz diyor :/

Ama yaşlı nüfus hala bunun normal bir grup iki iki gün yatarak geçireceğini düşünmesi endişe verici

Yoksa 1. 2. Sınıf öğrenciler bile farkında durumun ..ama eski nesil bize bişey olmaz diyor :/
Ya o kafa değişmez canım ne dersen de değişmez enazindan bircogunda.Ya bugün gündüz haberlerde spiker söyledi biara nerde bı ulkede 5 aylık bebekte de çıkmış gordunmu ona takıldı kafamda.

Ya o kafa değişmez canım ne dersen de değişmez enazindan bircogunda.Ya bugün gündüz haberlerde spiker söyledi biara nerde bı ulkede 5 aylık bebekte de çıkmış gordunmu ona takıldı kafamda.
Bizde de var küçük yaşta olanlar şimdi korkutmak için demiyorum ama çocukların bir çoğu bronşit bunlar nasıl atlatacak bu giribi normal bi çocuğa göre ağır atlacak hadi kendini düşünmedin başkasının- kendinin çocuğunu düşüneceksin

Allah'ım korusunya vala devlet sıkı daha sıkı ve sert bir tedbir koymazsa bilmiyorumda bizim bazı sorumsuz insanımız yüzünden iyice gidişat diğer ülkeler gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…