Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Bizde de öyle, gerçi pazara gittk salı günü haftaya gitmeyiz . Gorumcemin kızı da hastalanmış ateşi var 😒
Allah korusun umarım bir şey çıkmaz çabucak iyileşir:KK43:
Eşimde bugün alışveriş yapmış annem diyor dışarı koy onları havalansın:)O kadarda yapamam dedim .Bütün gün kar yağdı nereye koyayım:)

Allah korusun umarım bir şey çıkmaz çabucak iyileşir:KK43:
Eşimde bugün alışveriş yapmış annem diyor dışarı koy onları havalansın:)O kadarda yapamam dedim .Bütün gün kar yağdı nereye koyayım:)
Kolanya sık kapat kapısını 9 saat kalıyormuş yüzeyde.marketten aldiklarimizi kilere koydum bir gün sonra çıkardım ben.

İnşallahhhh bakıp bakıp ne olduğunu anlamayan bir tek ben değilimdir :KK70: :KK70: :KK70:
yeni balık aldık hafta olmadan doğurdu :)) bunlar yavruları plastik içinde
Yeni balıklarımız oldu minik torun sahibi oldu:KK70:
Bir tane çılgın torun gördüm kaçmış valla ya yeni doğdu ya iyi saklandı doğunca bulamadım rafya iplerin arasında saklanıyor 🙈

Bir tane çılgın torun gördüm kaçmış valla ya yeni doğdu ya iyi saklandı doğunca bulamadım rafya iplerin arasında saklanıyor 🙈
Sağlıkla büyüsünler inşaallah:)
Çocuklara eğlence olmuştur.Zaman geçirirler:)

Sağlıkla büyüsünler inşaallah:)
Çocuklara eğlence olmuştur.Zaman geçirirler:)
İstemem diye yırttım koku yapıyor kim bakacak diye bugün oturdum başına ha dogrud ha doğacak diye eşim Allah tan istemiyordun çocuklar bakmıyor artık diyor 🥰

Bir süre sonra cinler gelir bana 😌

Cinsi ne kuzu ,benim Japonlar pırtlatmadi hiç bide pırtlatsa nasıl biliyon ki😁hani dedim suyunu değiştiriyoruz o arada bilmeden dokuyozmu

İstemem diye yırttım koku yapıyor kim bakacak diye bugün oturdum başına ha dogrud ha doğacak diye eşim Allah tan istemiyordun çocuklar bakmıyor artık diyor 🥰

Bir süre sonra cinler gelir bana 😌
Hayırlısı canım:)
Değişiklik olmuştur:)Yaparsın ya bir şey olmaz:)

Cinsi ne kuzu ,benim Japonlar pırtlatmadi hiç bide pırtlatsa nasıl biliyon ki😁hani dedim suyunu değiştiriyoruz o arada bilmeden dokuyozmu
Bak bizde japon da yumurtladi Japonlar yumurtluot bunlar doğuruyor

Japonlar da dışı taşlara yada yüzeye baloncuk gibi yumurta yapıştırıyor erkek de onları dolluyor

Ben daha önce temizler Ken ne olduğunu bilmeden yıkadım yumurtaları bazılarını da belki önemli biseydor diye yikamadim onlardan çıktı sonra

Sorduk satıcıya şaşırdı Allah Allah Japonlar kolay kolay doğurmaz dedi 😂

Ama onların yavruları kirpikten ince yasamadilar 31 tane olmuştu tabi dokmeseydim daha çok olacaktı

Kaç gündür 19 tane var diyordum taş aralarinda kendi başının çaresine bakan bir tane daha varmış ☺️

Bak bizde japon da yumurtladi Japonlar yumurtluot bunlar doğuruyor

Japonlar da dışı taşlara yada yüzeye baloncuk gibi yumurta yapıştırıyor erkek de onları dolluyor

Ben daha önce temizler Ken ne olduğunu bilmeden yıkadım yumurtaları bazılarını da belki önemli biseydor diye yikamadim onlardan çıktı sonra

Sorduk satıcıya şaşırdı Allah Allah Japonlar kolay kolay doğurmaz dedi 😂

Ama onların yavruları kirpikten ince yasamadilar 31 tane olmuştu tabi dokmeseydim daha çok olacaktı

Kaç gündür 19 tane var diyordum taş aralarinda kendi başının çaresine bakan bir tane daha varmış ☺
Ay hadiya masallah bak bunu öğrendiğim iyi oldu daha dikkatli bakcam☺️. Biz hep değiştiriyoruz o arada varsada gitmiştir ☺️.birde bizim iki tane var canım benim kız istemişti önceki balıkları öldü bunları aldık şimdi nerden bilcem biri dışı diğeri erkek olduğunu😁

İnşallah yakın malesef canım,ben gorusmiycem de eşime dinletemiyorum uyku ilacı aticam çayına sabah 😈
Ayy Allah'ım korusun fazla temasta bulunmasa bari .zaten şu günleri bı atlatsak ,kimsenin kirilacagi darilacagi zaman değil herkez anlayışlı olmalı şu zamanda. Yine sen ilacı at at en kesin çözüm o gibi☺️

X