Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Çiçeklerin reklamını yapmış:)
Anneanneyi de buraya alalım:KK70:
Nevoş onu hiç bulaştırmayalım :KK45:
Kadına geliyoruz dedik 1 saat içinde sarmalar börekler 🙈
Ben ne yapsam onun lezzetini yakalayamadım.bahçesimde şu dönem çok fena.1001 çeşit çiçeği var,direk zirveye oturur :KK70:

Nevoş onu hiç bulaştırmayalım :KK45:
Kadına geliyoruz dedik 1 saat içinde sarmalar börekler 🙈
Ben ne yapsam onun lezzetini yakalayamadım.bahçesimde şu dönem çok fena.1001 çeşit çiçeği var,direk zirveye oturur :KK70:
Oooo süper en sevdiğim :KK36: :KK45: Anasının kızı ne olacak maşaallah:nazar::KK200:

Benim annemde öyle:KK70:Geçen dışarı yürüyüşe çıktık bir yerde sardunya gördü illa alacak:)Yürüyoruz onu nasıl taşıyalım diyorum.Hafif hafif taşırız diyor:KK70:
Geçen bizde annemler le çıktık annem tabak aldı tatlı için eve geldik ablam dedi keşke sunum tabağı alsaydı 3 u 10 liraydı dedi

Şimdi mi söylüyorsun bunu dedim :KK57:

Annemde yeni tabak alınca eskileri bana verdi senin evde çok kırılıyor kırar atarsın dedi :KK70:

Geçen bizde annemler le çıktık annem tabak aldı tatlı için eve geldik ablam dedi keşke sunum tabağı alsaydı 3 u 10 liraydı dedi

Annemde yeni tabak alınca eskileri bana verdi senin evde çok kırılıyor kırar atarsın dedi :KK70:
İyi olmuş ne güzel:)
Yok demeseydin:KK70:

Benim annemde öyle:KK70:Geçen dışarı yürüyüşe çıktık bir yerde sardunya gördü illa alacak:)Yürüyoruz onu nasıl taşıyalım diyorum.Hafif hafif taşırız diyor:KK70:
Senin ki yine iyi :)
Biz durup tanımadığımız evin kapısını çalıp kök,yaprak istiyoruz :KK70:
Başlarda utanıyodum ama baktım bu çiçekseverlerin arasında özel bi iletişim var.kadın bir gururlanıyor çiçeğimi beğenip istediler diye :KK70:

Kaçar mıydı o sunum tabağı yaaaa 🤦🏼‍♀️

Başlarda utanıyodum ama baktım bu çiçekseverlerin arasında özel bi iletişim var.kadın bir gururlanıyor çiçeğimi beğenip istediler diye :KK70:
Oda var canım olmaz mı:KK70:
Yazın balkonu boydan boya çiçek dolduruyor:)
Biliyorum canım o iletişimi çevremde çok var:KK70:

Çalıp diktin mi tutarmis benim annem çalıyor tutunca çaldım haberin olsun diyor 😂

X