Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Önce almamışlardı sonra mı karantinaya alındılar?
İlk gelenleri almadılar. Hava alanında ateş ölçüp, telefon numarası alıp bıraktılar. Ne zaman ki ülkede ilk vaka çıktı. Ondan sonra gelenler için önlem alındı.

İş işten geçti anlayacağınız...
Onlar gidip kendisi başvurdu. Bakalım sonuç yarına çıkar. 2 gündür hastanedeler.

İlk gelenleri almadılar. Hava alanında ateş ölçüp, telefon numarası alıp bıraktılar. Ne zaman ki ülkede ilk vaka çıktı. Ondan sonra gelenler için önlem alındı.

İş işten geçti anlayacağınız...
Onlar gidip kendisi başvurdu. Bakalım sonuç yarına çıkar. 2 gündür hastanedeler.
Çok haklısın keşke en baştan yurt dışından gelen herkes kontrol altına alsalardı:KK43:
İnşaallah temiz çıkar.Allah'a emanetler:)

Çok haklısın keşke en baştan yurt dışından gelen herkes kontrol altına alsalardı:KK43:
İnşaallah temiz çıkar.Allah'a emanetler:)
Biraz geç kalındı gibi oldu. Oysa onlar umredeyken cimere de yazmıştım.
Geri döndüler. Sorun yok gibisinden 😕

Sonuç ortada.
İnşaallah bişey çıkmaz.

Naber minik ebe? :KK60:
WC de gelip gidiyorum biliyorsun şimdi temelli geldim biizm maden de hala devam maalesef 🤷🏻‍♀️diğer madenlerin işçileri kıymetli
Bende hiç lorlu yemedim görmedim canım 😉 krep yumuşak ve kalın bu ince ve çıtır olur 😍
çok da kalın değildi krep gibi hakkını yemeyim ama hamur tadı vardı ben onu sevemedim yoksa çikolatalı olan herşey güzel 🥰
ailem : (

İnşaallah canlarım, Sagolun. Dua edin ❤
Ben nedense kayınvalide kyp anladım onu senin kendi ailen olduğunu kaçırmışım :// inşallah pozitif çıkmaz canım

X