Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Ben bugün gittim eczaneye. Eşimin ve benim raporum var. Onun ilacını aldım. Benim raporum ocak sonu bitmiş gözüküyordu vermedilerMart ayından itibaren bitmiş olması gerekiyor dediler. Hazirana kadar geçerli.
Benim endokrin bölümü randevu desen dert hastaneye gitmek desen ayrı dert

kuzu sen gene iyisin benimkileri gorsen beni kanser etriler hep birnilerine vurup kaciyorlar oyunlarini bozuyorlar babasi 1 saat kaldi brim gibi cigirdi ayyy yetrrr biktimmm diye

Canım emin misin rapor gününü uzattılar:)

Olan sadece onlara olsa eyvallah,bize kadar ulaştı

Bize kadar ulaştı da bizde neler neler çıktı ortaya, bak mesela öğrenci yurdunda kalanlar nasıl ahir dedi, yemekleri küflü dedi, eee öğrenciler bununla kaç yıl yaşıyor sesi çıktı mi şükürsüz, vatan haini oluyordu şimdi öyle diyenler bu duruma düştü. Polisin yüzüne tükürüyor dedeler. Bir hastalık ne gerçekleri döktü ortaya. Yakında amcalar teyzeler direniş yürüyüşü de yapar

Valla başımıza neler gelecek bilmiyorum

Hastaneye gitmeyi önermiyorlar, benim annemin ilacını parayla alamadığım için mecbur gidecektim sen parayla alabiliyorsan gitme

tabiat ana ocunu insan oglundan teker teker aliyor arkadaslar cekirgelerin uzun 8cm uzunlugundaymis haakkaridr gorulmus . sen gidip corona icin maymunlari deneyde kullan hepsini olduru sonra maymunlar sana istila yapar git cok su iciyor diye binlerce deveyi katlet su sana ates olarak geri gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…