Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
IMG_20200316_123846.jpg
☹️

Ondan o zaman :)Tiroid için mi rapor aldın:)Kaç mg içiyorsun:)
Tiroit ilacı olsa keşke.O uygun fiyat zaten ,bittikçe eczaneden alıyorum sorun olmuyor.
Farklı bir ilaç benimki ve de ithal,ya biterse ilaç ,ithal olmazsa diye korkum.1 ay sonrası ya daha kötü olursa ortam :olamaz:
Hastaneye gitmeyi önermiyorlar, benim annemin ilacını parayla alamadığım için mecbur gidecektim sen parayla alabiliyorsan gitme 🙄
Parayla şimdi baktım 161 TL imiş ilacın fiyatı.:skandal:

Tiroit ilacı olsa keşke.O uygun fiyat zaten ,bittikçe eczaneden alıyorum sorun olmuyor.
Farklı bir ilaç benimki ve de ithal,ya biterse ilaç ,ithal olmazsa diye korkum.1 ay sonrası ya daha kötü olursa ortam :olamaz:

Parayla şimdi baktım 161 TL imiş ilacın fiyatı.:skandal:
İnşaallah alabilirsin canım:KK43:

İnşaallah alabilirsin canım:KK43:
Hastaneyi aradım ulaşamadım bugün,telefonla işimi halletmeye çalıştım ama zor biraz. :olamaz:
Biraz ihmallik yaptım.Raporun günü gelse de elimde var diye yazdırmadım,raporun günü bitmeden rapor işimi halletseydim keşke.Eşim hep tembihliyordu geride olsun birkaç tane,ne olur ne olmaz diye,haklı çıktı adam.1 aylık yetecek kadar var elimde ama 1 ay sonra daha kötü olursa ortam:olamaz:

Hastaneyi aradım ulaşamadım bugün,telefonla işimi halletmeye çalıştım ama zor biraz. :olamaz:
Biraz ihmallik yaptım.Raporun günü gelse de elimde var diye yazdırmadım,raporun günü bitmeden rapor işimi halletseydim keşke.Eşim hep tembihliyordu geride olsun birkaç tane,ne olur ne olmaz diye,haklı çıktı adam.1 aylık yetecek kadar var elimde ama 1 ay sonra daha kötü olursa ortam:olamaz:
Öyle olunca mecburen para ile alacaksın:KK43:

Rapor ile Alinan ilaçlara esneklik sağlandı son raporunla alabileceksin canim tekrar rapor çıkartmaya gerek yok bugün haberlerde dinledim

X