Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Benim oğlumda geçirdi 3 hafta tekrar tekrar antibiyotikler,serumlar zorla geçti.Allah korusun
İşte acaba o da bu virüsten mi diye düşünüyorum çünkü virüs yer bölge insan değiştirdikce mutasyona uğruyor ya kimi bölgelerde daha kuvvetli mesela

Market nasıl 3 harfli değil, yani markete cin uğramıyormuş mu
Kız çocukları yine evde tutabiliyoruz. Dışarıda erkek çocukları görüyorum hep top oynuyor
Anneleri nasıl izin veriyorlar anlamadım. Grip olsalar bile hastanede hastalarla dolu

Hemen gönderilerse koyacağım diyorsun yani ☺ lorlu kurabiye yap çok severim
Pazartesi getirecek miş arayan kişi kargoyla göndermiyorlar ama ben tatlı yapicam yalnız arayan ses kazenin sesine benziyordu kk dan arıyorlar sandım önce

Bit 102 tok değil yani

İşte acaba o da bu virüsten mi diye düşünüyorum çünkü virüs yer bölge insan değiştirdikce mutasyona uğruyor ya kimi bölgelerde daha kuvvetli mesela
Allah korusun normal griptir o
Çocuklardan çok büyükleri özellikle ileri yaşı etkiliyormuş.
Mesela İtalya'da çocuklar kapmış onlara birşey olmamış anne babasına bulaştırmış onlardan ölen olmuşOkuyunca irkildim doğruysa. Kendi yerime koydum çocuklarım ne yapar öyle birşey olursa diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…