Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Şehri açıklamıyorlar
Eşime dedim bugün.hadi bu adamı ve ailesini karantinaya aldılar.bu adam uçakta,otobüste herkesle beraberdi.onlar türkiyenin her yerine dağıldılar.onları nasıl tespit etcekler
Senin kadar onlar da düşünüyordur dimi dedi bana
Boşamayı düşünüyorum

Bizim buradaki araştırma Hastanesi karantinaya alınmış hasta bakmıyor,benim Dr da özel e geçmiş

Bizim buradaki araştırma Hastanesi karantinaya alınmış hasta bakmıyor,benim Dr da özel e geçmiş
Karantinayı da sordum benim bilir kişiye.
Herkesi ayrı odalara mı koyuyorlar?wc banyo işi nasıl oluyor?yemekleri filmlerdeki gibi kapı altından mı atılyorlar?boşları nasıl alıyorlar?
Önemli ama bunlar

Yarın kargo gelecek bir gün kapının önünde bekleteyim.uzerine de kolanya sıkarım ,pinarim gelmedi gelirse onada öyle yapayım

Her ilde 1 veya 2 araştırma yada şehir hastaneleri korona için karantina alanı kabul edildi, bizim burada şevket yılmaz ve bursa şehir hastanesi ayrıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…