Ev sorunu

5 Yıl oldu mu o arabayım alalı
5 ıl dolmadan satılamıyor

Özelden yaz bir önerim var evde ilgili, burda reklam olur diye isim vermek istemiyorum...

Dediginiz gibi satilmazsa şu ilk evim kredisini bir arastiracagim

7 yıl doldu, 8 e girildi
Engelli araçlarında çok lüksler alınamıyor. Üst limit var. Ki bu araç 8 yaşında diyorsunuz. Taş çatlasın 1,5 milyon eder. Ki şu an araba piyasası durgun. Sizin payınıza anca 500 bin düşecek. Siz 500 alacaksınız diye o arabayı kimse satmaz. Boşuna hayaller kurup iyice çıldırma. İyice saplantı haline getirdin.
Onların umrunda değil kura kura saplantılı bir insan oldun. Kendine zarar. Zararın kendine. Akıllan artık bırak şu arabayı

Geri ödemesi ne kadar oluyor bunun? Yok ya kredi falan, evler satılmıyor. Emlakçılar dükkan kapatıyor.
Biz 1,25 milyon çektik, 36bin ödüyoruz aylık. Şu an bizim çektiğimiz oran da kalmadı zaten, 3 ün üzerinde sanıyorum.

Yaa o zaman gündemde yok.Ben şikayet varda gördüm.Insanlara 300 bin falan vermişler.Yani 1 milyon vermemişler.Peki söyle yapabilir miyiz?Tek eve hem eşim hem ben evi ortak gösterip kredi cekemeyiz değil mi?
Devlet bankaları vermiyor zaten. Maksimum 300 bindi biz çekerken, onu da onaylamak için kırk takla atıyorlardı. Özel bankalar daha çok veriyor ama tabi yüksek oranlardan.

Devlet bankaları vermiyor zaten. Maksimum 300 bindi biz çekerken, onu da onaylamak için kırk takla atıyorlardı. Özel bankalar daha çok veriyor ama tabi yüksek oranlardan.
Eşim ailesiyle konuşsun.Ona göre yol çizecegim.Evet satalım derlerse ikimiz ihtiyaç kredisi çeksek daha mı mantıklı acaba

Siz sanki hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Ben 2 yıl önce kreşi çektim nerdeyse 220 bine 12 bin ödüyorum. Şu an sizden fazla maaşım imkansız o kadar çıkmaz. Kardeşimin arkadaşları 2 doktor ev kredisine başvurmuş 200 bin veririz demişler. Bence siz Ya ev sahibi ile anlaşın ya da kiralık ev bakın. Bir de en yakın bankaya gidip öğrenin durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…