Ev sorunu

Ödeme tarihleri maaştan önce geliyor.Şuandan itibaren düzenli ödeme yapacağım artik
Ödeme tarihlerini düzenleyebildiklerinizi düzenleyin o halde. Ya da ne kadar ödeme yapacağınız bellidir maaş yattığında o parayı kenara ayırıp yokmuş gibi davranın. Zamanında ödemeniz gerek böyle büyük krediler için hemde uzunca bi süre

Ay ben anlamamisim konuyu
O arabayi sattiramazsiniz maksat olay cikarmak kafalarina vurmak ama anca kendi huzurunuz kacar artik kimse sizi umursamiyordur ztn

Daha geçen ay girdik 😅 Ya bu ev için kredi veren yerler var ya ( emin evim , fuzuli ev gibi ) o şekilde girdik , en başta 550 bin peşinat verdik , suanda aylık 55 bin ödüyoruz, biz 3 milyonluk eve girdik , 2 sene de evin çıkması bekleniyor , detayları da var da uzun , gidip detaylı bilgi alın mutlaka öyle bir niyetiniz var ise , biz karı koca memuruz arabamızı satsak rahatça ev alırdık ama arabayi satmak istemedik , o yüzden de bu yola baş vurduk ...

O is cok karisik ya itirafcilari cikti, memnun kalan hic gormedim olduda vazgectiniz Kapilari asindirmaniz lazim

Hic girme araba konusuna cikamazsin kardeş 🤣🤣🤣
Sonradan yorumları okudum miras kalmış ortak bi arabaya sahip olan bi eşim var. Bi gün taa 2015ten kalma başka bi vergi dairesine borç yüzünden arabayı çektiler gece 11 buçukta. Adamlar plakayı giriyor görümcemin adı çıkıyor ama ruhsatta eşimin adı yazılı 😂 arabayı çektiler görümcem olmadan çıkaramadık ve o da bizi bi kaç gün oyaladı keyfine. Sinir harbiydi. Zabıta müdürünün karşısında oturduk bi kaç kişi nasıl yani derken meğerse ruhsatta diğer kısmınds ortaklar 1 yazıyormuş noterde ruhsata eşimin adı yazılınca ablası hakkından vazgeçmiş sanmışlar. Herpimiz aydınlanmıştık. Miras, ortak slınan araba hatta büyük taşınmazlar tam bir zulüm 🙄

Bu arada görümcemde o borca ortak olmasına rağmen borcu da biz ödemiştik. Sonradan yandı ampul tabi. Hatırladıkça heyheylerim geliyor.

Sonradan yorumları okudum miras kalmış ortak bi arabaya sahip olan bi eşim var. Bi gün taa 2015ten kalma başka bi vergi dairesine borç yüzünden arabayı çektiler gece 11 buçukta. Adamlar plakayı giriyor görümcemin adı çıkıyor ama ruhsatta eşimin adı yazılı 😂 arabayı çektiler görümcem olmadan çıkaramadık ve o da bizi bi kaç gün oyaladı keyfine. Sinir harbiydi. Zabıta müdürünün karşısında oturduk bi kaç kişi nasıl yani derken meğerse ruhsatta diğer kısmınds ortaklar 1 yazıyormuş noterde ruhsata eşimin adı yazılınca ablası hakkından vazgeçmiş sanmışlar. Herpimiz aydınlanmıştık. Miras, ortak slınan araba hatta büyük taşınmazlar tam bir zulüm 🙄

Bu arada görümcemde o borca ortak olmasına rağmen borcu da biz ödemiştik. Sonradan yandı ampul tabi. Hatırladıkça heyheylerim geliyor.
Bu da ortak.3 ev ortak şuan😀 Biz gerçi almıyoruz arabayı.Danaya girer gibi arabaya girmişler.Eşim zaten aldığına aşırı pişman.O krediyi ödemek yerine altın alsaydı dünya parası vardi

Ben normal kredi olarak baktım.1milyona en az 6 7 kat olarak ödeniyor.Acaba eşimde bende ihtiyaç kredisi olarak çeksek daha mı avantajlı.Biz izmirdeyiz.Kemalpaşa taraflarında ev bakalım diyoruz eşimle.O taraflarda köy evi falanda var.
İhtiyaç kredisi ile ev alamazsınız ki en fazla siz 100 bin esinizde 100 bin çekebilir 200 bin anca eder ki o kadar bile vermeyebilirler.

Senin verdiğin gazla altın borcuna ikna oldum biliyorsun di mi ajsjsjjs almadık ama kapora verdik. Tapu sahibinin yurt dışından dönmesini bekliyoruz.
Ay ne zaman döncekmiş gurbetçi 😑 iyi yapmışsınız iyi. Nerden yakalarsan kardasın. Şimdiden hayırlı olsun. 🧿

Ay ne zaman döncekmiş gurbetçi 😑 iyi yapmışsınız iyi. Nerden yakalarsan kardasın. Şimdiden hayırlı olsun. 🧿
Gurbetçi değilmiş, iş adamı. Oradaki fabrikanın başındaymış. 😐 Hele bir gelseydi de kesin aldık diyebilseydim…
Teşekkürler kuşum, sayende sjjshdjs kocama bile ikna olmamıştım.

Gurbetçi değilmiş, iş adamı. Oradaki fabrikanın başındaymış. 😐 Hele bir gelseydi de kesin aldık diyebilseydim…
Teşekkürler kuşum, sayende sjjshdjs kocama bile ikna olmamıştım.
Nasibinde varmış, vesile olmuşuz. Çok sevindim, hayırlısıyla tamamlanır süreç inşallah. 🙏

Benim düğün altınlarıyla birikim bir milyon tuttu. Arabayı satmadık çünkü iki çocukla arabasız yaşamamız imkansız. İki arazi vardı onlar da satılmadı piyasa durgun çünkü. Öyle olunca 2.2 milyon borç aldık. Skandal. 🥹
ay süper düğün altınlarının durmasına çok sevindim en azından küçük de olsa işe yaramıştır.. biz tatilde yemiştik onları🥶🥶
iyi yapmışsınız canım hiç canınızı sıkmayın çalışır ödersiniz allah güç kuvvet versin gerisi gelir😍

X