Ev sahibim hakkında

Faturalarım 2 katı gelmiyor ben normal fatura ödüyorum adres güncellersem 2 katı gelecek ..

Ödemeleri mutlaka bankadan yapın ve atıyorum Ekim ayı kira bedeli olarak yszın açıklama kısmına, Allah gözünü doyursun bunların. Kaç yaşına gelmiş hala dalavere peşinde

Faturalarım 2 katı gelmiyor ben normal fatura ödüyorum adres güncellersem 2 katı gelecek ..
adres çok önemli bi konu ama yarın öbür gün başınıza başka bir iş patlamasın adres muhabbetinden dolayı?
bence siz biraz eğer yoksa kenarda birikim yapın ve yeni bir eve taşının ya
saçmalık yani zaten kadında tahliye sözleşmesi var her an kapının önüne koyar

O zaman şantiye diye gecmemesi gerek yada şantiye diye geçiyorsa fatularinizin yine yüksek gelmesi gerekiyor yüksek geliyor mu şuan.

Ödemeleri mutlaka bankadan yapın ve atıyorum Ekim ayı kira bedeli olarak yszın açıklama kısmına, Allah gözünü doyursun bunların. Kaç yaşına gelmiş hala dalavere peşinde
İşte istemiyor bende taahhütnameden dolayı zır gitmek istemiyorum açıkçası . Dükkan gözüküyor taahhütname geçerli mi ? Acaba

O zaman şantiye diye gecmemesi gerek yada şantiye diye geçiyorsa fatularinizin yine yüksek gelmesi gerekiyor yüksek geliyor mu şuan.
Şantiye mi değil mi bilmem . Dükkan gözüküyor ama yüksek gelmiyor çünkü adres güncellemesi yapmadık

Kenarda birikim yapana kadar bu şartlar altında zor biraz tek maaşla .. yüksek fatura ödememek için güncellemedik . Mecburen eşimin kuzenin üzerinde gözüküyoruz ..

İşte istemiyor bende taahhütnameden dolayı zır gitmek istemiyorum açıkçası . Dükkan gözüküyor taahhütname geçerli mi ? Acaba
Eğer siz dekontlara kira bedeli diye belirtmezseniz sizi kolayca çıkartabilir evden ama sizin durum bayağı karışık. Bilen birine danışın mutlaka, büyük ihtimalle kaçak olarak kullanıyor sizin evinizi.

Eğer siz dekontlara kira bedeli diye belirtmezseniz sizi kolayca çıkartabilir evden ama sizin durum bayağı karışık. Bilen birine danışın mutlaka, büyük ihtimalle kaçak olarak kullanıyor sizin evinizi.
Valla bilmiyorum ne olarak gözüküyor cidden . Müteahhitten mi satın aldı acaba . Eşim şey diyor yarın öbür gün burasını belediye yıkarsa şaşırma diyor evin içi daire gibi odalar . Kalkıp belediye dükkana çevirebilir diyor mecburen dekontlarda belirtemefiğim için whatsaptan atıyorum kira ödemesi diye

Sizin resmi islemleriniz icin (ornegin ileride okul kaydi vb) adres kaydinizin dogru (ya da en azindan duzgun bir yerde) olmasi gerekiyor.

Su dediginiz sizin daire icin imkan dahilinde giris katsiniz diye, ama iskani cikmis binada ust kat dukkan olamaz.

Asiri sacma bir durum soz konusu, diger kiraciyla konustunuz mu hic, o ne diyor? Kesin olarak onun dairesi de dukkan mi?

Hayir 3 kurusun peşine dusen kadin, ev vergisi odemek yerine dukkan vergisi oduyor olamaz yani mantik disi (dukkan vergisi daha yuksek, yetmiyor isin kabotaji vs'si var, ordan gelir elde ettigi icin eve gore daha yuksek gelir vergisi cikmali, siz isletme olmadiginiz icin ustunuze vergi borcu vb borclar da rucu ediyor olabilir, bayaği vergi kacakciligi gibi bir sucun icinde olabilirsiniz ve haberiniz dahi yok)

Hayir dekontta belirtebilirsiniz, size sistemini anlatayim evet bu da kacakcilik ama en azindan siz guvence altinda olursunuz sadece ev sahibi suc isliyor olur.

Bankacilik uygulamanizdan kadina para atarken kira/aidat gibi secenekler var ya onlarin arasinda "bireysel odeme" secenegi var, bunu secip, aciklama kismina atiyorum eylul 2024 kira yazabilirsiniz. Bu sizin icin kira odediginize dair kanit olusturur.

Ay nefret ediyorum böyle 100e merdiven dayamış ama hala paragöz hareketler yapan yaşlılardan. Şu anlattıklarınızdan aynısını yapan benim de bir tanıdığım yaşlı var 86 yaşında ama hala cimrilikte bir numaradır. Dünyaya çivi çakmış gibi kuruş hesabı yapıyorlar. Şu yaşta hukuksuzluk peşinde pes doğrusu. Kendi paranızla bi de stres çekmeyin sonuçta parasını veriyorsunuz hiç takmayın muhatap olmayın , inşallah bir gün kendi eviniz olur

Üst katlar daire zaten . Sadece girişler dükkan . Diğer kiracı da dükkan faturaları yüksek ki düşünün su faturası 2 bin gelmiş önümüz kış doğalgazı düşünemiyorum ve sadece kirayı 15ten 13 e düşürmüş yetmez ki karşılamaya hee onların sorunu öyle konuşup anlaşmışlar beni bağlamaz .. bebeğim daha 1 yaşında okul dönemine kadar buradan kurtulmuş oluruz zaten ..
ne vergisi olarak ödüyor bilmiyorum cidden beni de bağlamaz ..
biz avukata soracağız resmî olarak neler yapabiliriz diye kendimizi sağlama almak adına ..
çünkü hiç bir şeyden haberimiz yok ..

Anlamıyor mu ev sahibi öyle olunca ..
iyi de hiç bir şekilde bankadan istemiyor kendisi , kavga çıkarıyor . Eskiden kışın başka yerdeydi öyle gönderiyordum ama şimdi buradayım elden ver imza atarım bankadan ödeme sakın diyor ..

kesinlikle en mantikli karar bir vergi avukatindan bilgi almak, yoksa basiniz cok yanacak gibi.

Tez vakitte kendinize ait guzel bir yuvaniz olmasi dileklerimle, saglicakla buyutun minigi de

ya parasında gözüm yok ama kocasından subay emeklisi maaşı kendi emekli maaşı alıyor vs vs ama hala ağlıyor param yok masraf çok yapıyorum diye bana ..

kesinlikle en mantikli karar bir vergi avukatindan bilgi almak, yoksa basiniz cok yanacak gibi.

Tez vakitte kendinize ait guzel bir yuvaniz olmasi dileklerimle, saglicakla buyutun minigi de
Eşimde diyor bi avukata soralım bakalım ne diyecek yıl gösterir bize dedi

Hayir anlar elbette ama vetgiye mahsup etmek zorunda kalmayacagi icin ugrasmaz (eski ev sahibimizin uyguladigi metod buydu, boyle oderseniz ben vergi ile ugrasmam demisti acik acik.)

ya parasında gözüm yok ama kocasından subay emeklisi maaşı kendi emekli maaşı alıyor vs vs ama hala ağlıyor param yok masraf çok yapıyorum diye bana ..
Ya elalemin parasında ne gözün olcak zaten bize ne. Ama bu tipleri ben iyi bilirim ne yapsan doymazlar her zaman mağdurdur, annemin bi lafı var fakir doyuran gelse ilk bunlar sıraya girer diye.( lafın orijinali öyle değil ama anlayın işte)

Sorma tam böyle bi kadın aynen annenin dediği gibi biz alttan aldıkça başka şeyler çıktı baktı durum bozuk yada bozuluyor ay napıyorsunuz şuradan selamlar vs diye şirinlik yapıyor aynı Yaşta olsak cvbım belli de işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…