ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca ev yaptıracaksanız kayınvalidenin güvenlik dikmesine gerek yok:))) profesyonel bir firmaya kamera ve alarm sistemi kurdurursunuz, firmayla evinizi takip anlaşması da yaparsınız, olağandışı durumlarda onlar evinize emniyet güçlerini de yönlendiriyor😌
Bu sistem bi ankarada mi calismio acaba ya merak ediorum dogrusu. Yasamkentte annemlerin evde ve bilkentte bende var o alarma tonla para verdik. Ikisi de karakola yakın. Ikisine de biri girdi, teki hirsiz bana giren bana takik bi deli ikisinde de alarm aradigi halde polisler gelene kadar sabah oldu. Annemlerin orda zaten sitede çoğu insanda tabanca var şaka gibi herkes gürültü duyunca artik silahini alip oraya kosuo teksas gibi oldu polise guvenmemekten.

Bundan 15 sene önce arkadasimin incekti evinin yan bahcesine sitenin bekcisinin kafasini kesip atmislardi. Ben biraz paranoya yaptiriyim burda herkese. Guzel oturmus sitelerden bakalim de en iyisi ya :KK70: orta yol bulunur hem.

Valla canım ben eşimin alacağı eve de karışmıyorum, burada oturcaz diye de direttirmiyorum. Kayınvalidemle aramdaki durum çok şükür gayet iyi. Yani bi olayı bu kadar büyütüp saçma sapan konuşanların meğer kendinde ne olaylar varmış işte. Babasının dizinin dibine gitmiyor diye nişanlısına kızıyor
esinin alacagi eve karismiyorsun cunku sen soz sahibi degilsin ki. parayi kazanan o, sana maasini bile soylemiyor, herhalde o karar verecej degil mi, sana fikrini sormaz ki. sen anca annenle kulis yapar adami cildirtirsin. sonra da neden parasiyla, isiyle hava atmiyor diye adama saydirirsin. enisteyle arasi iyi degil diye adami evden kacirirsin.

sen benim egitim aldigim yeri haritada gosteremezsin, kocan belki gosterir meslektasim ya :KK66: bu durumda ne babasinin dizinin dibinden ayrilmamasi? sen annenin dizinin dibinden ayrildin da ne oldu? yine annenin lafiyla kocani darliyorsun. sen tek basina evliligini yurutemiyorsun ki, fikirlerini onemseyen bile yok.

Övündüğümü kim söyledi? Çatlatma işi oluyor bu
Başka konuda da gördüm tatile gidemiyorum yillardir diyen kadına eşim çok sever gezmeyi biz hep gidiyoruz vs demissiniz. Orda kimi catlatiyordunuz ki? Hem kimse sizi tanımaz doğru mu yalan mı bilmez niye catlasın? Şahsen ben çok anlatana inanmıyorum burda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X