Etrafımda bebek görmek istemiyorumm!!

Biliyorum benim gibi çocuk hasretiyle yanan çookk kişi var,bir bebeğim olsun diyorum eşim ve bana ait onu emzireyim altını değiştireyim banyosunu yaptırayım gece defalarca onun için uyanayım...Bende sizin gibi biliyorum ki o bebeklerin gelmesinin de bi vakti zamanı var ama sabırsızlıkla bekliyorum umudum hazirana kaldı.Ama bizi daha fazla bekletmesinler değilmi?Rabbim hiç bi evi çocuksuz bırakmasın ve başkalarınında çocuğunu sevmeye mecbur bırakmasın...Dilerim allahtan isteyen herkese verir inşallah hayırlısıylan...

CANIM, KIYAMAM SANA.ÜZÜLME OLURMU.HAYAT BİZİDE BÖLE SINIYO.UMUDUNU KAYBETME LÜTFEN.BAK BEN 3 TANE KAYBETTİM.HALA UMUDUMU YİTİRMEDİM.OLACAK .OLACAK.OLACAK.BEYNİME BUNU AŞILADIM.SENDE BİRGÜN BENİM BEBEGİM OLACAK DİYE DÜŞÜN.ALLAH HAYIRLISINI VE SAGLIKLISINI VERSİN CÜMLEMİZE.a.s.a.s.

siz elinizden geleni yaptıktan sonra takdiri allaha bırakın..eğer olmuyorsa gerçekten bir hayır arayın...ve çocuk özlemiyle yanıp tutuşuyorsanız ve gerçekten hiç umut yoksa bir bebek evlatlık almayı düşünün...
sevgiler...

canım onun bi zamanı vardır elbet olur inş.kendini üzme sıkıntıya girme kafamıza taktıkça olmuyor aslında sitres yapıyoruz gerçekten seni çok iyi anlıyorum aynı bende senin gibi hayal kuruyorum bebek özlemiyle yanıp tutuşuyorum bi gün o hayallerimiz gerçekleşecek bu özlemimiz bi gün inş. bitecek canım......

gönülyarası aynı duygularda bende var benimde ikitanesi düştü üçüncüsüde kürtajla aldırmak zorunda kaldım üçüncüsünden sonra bende böyle düşünmeye başladım ama aslında kendimize yapıyoz başka kimseye deyil bırak düşünmeyi üzülmeyi onunda bir zamanı var inşallah allah bizede nasip eder :1hug:

CANIM BÖYLE LÜZUMSUZ İNSANLARDA VAR İŞTE SEN BU SALAKLARLA HİÇ UĞRAŞMA HAMİŞ KALINCA KARNINI GERE GERE DOLAŞ KARŞILARINDA
su anda iki kızım var teyzesi porofilimde göre bilirsin ben buraya yazmamın sebebi hic ümidi kesmeyin diye baska cocukları olmayan kadınların zamanla cocuğunun olması onlara cesaret verir diye ben bana acınmasını istemezdim benim ğibi insanların desteği ve onların bebeklerin kucaklarına alması benim bebeğim olmus ğibi sevinirdim bilmem ama her kes benim ğibi ğeliyor bende cok kıskanırdım saatlerce ağlardım ama cok zor hamile kalıp onu kucaklarına aldıkları zaman anneler adına cok sevinirdim oh kurtuldular diye allahım canı ğönülden isteyen herkese verir insallah bu mübarek ğünde

bende çok istiyorum ama olmuyor arkadaşlar eşim çok anlayışlı ama çevredekilerin hadi yok mu bebek sorusu bunaltıyor anlamıyorlar insanın üstüne geliyorlar geçen gün yine sordular kayınvalidem benden önce dedi olmuyor bebekleri die kıpkırmızı oldum orda senağlama

evlet sahibi olmak güzel ama hayırlısına sahip olmak dünyaya değrrr üzülme canımm ben 4 kez bebeğimi kaybettim hamile kalmak bile korkutuyor hem isteyip hem korkmakk rabbim yardımcımız olsun birde ben şunun için söz verdim 7 yıldır bekliyorum birgün anne olursam benim yaşadıklarımı unutup sonradan görmelik yapmıycammmm

utanacak bir seymi o soruyu soran ve o cevabı veren utansın nasip kısmet isi para verilipte alıncak bir sey değilki bu öyle insanlar icin üzme kendini onlar böyle insan bak laelaelaelaelae laelaelaelaelae baska tarif yok yani

gönülyarası canım ya yazını okurken gözlerim doldu inan.
ümidini kaybetme lüütfen. cefayı çekiyosun sefayıda sürersin inşallah tez zamanda...

canım lütfen düşüncelerini oraya yoğunlaştırma seni meşgul edicek birşeyler bul biliyorum insanın canı hiçbirşey yapmak istemiyor herşeyden soyutluyorsun kendini birçok konuda haksızlık yapıyorsun kendine ama yapma lütfen 4senedir bende istiyorum olmuyor çok iyi anlıyorum bu konuda seni insanı üzen çevrenin soruları arkdşlarının bebekleri hamile kalmamak için korunma çabaları çocuktan ettikleri şikayetler yada hamile kaınca aldırmaları .....öyle kızıyorumkii neyseee......
eşim okadar anlayışlıki bu konuda budahada suçlu hissettiriyor kendimi bana istediği tek şey bi çocuk ve ben ona bu duyguyu yaşatamıyorum diye ama yapıcak hiçbirşeyimiz yok inan bizi gören bir allah var ve herşey ona bağlı inşallah bizede kusursuz evlatlar verir ve verdiği içinde hiçbirzaman pişman etmez bu yaşadığımız kötü günlerin hepsini unutturur unutma vericek olan allah doğuracak olanlar biziz

herşeyde bir hayır vardır canım Allah bazı şeylerde ne kadar istediğimizi sınarmış
hayat bir imtihan
Allah gönlüne göre versin bitanem öyle hissetme lütfen bol bol dua et

bız 2 aydır korunmuyruz ama bebk de olmadı eşim başkasının cocugunu sevdıgı zaman çok sınırlenıyorum bıde adet duzensızlıgım var korkuyorum cocugum olmazad eşim omur boyu baska cocukları sever dıye

2 ay olmuş korunmayı bırakman daha erken biraz bekle sabırlı ol inşallah olur senin bebeğinde bu iş hep sabıra bakıyo en azından bizim gibi senelerdir beklemiyosun...

yazına çok teşekkür ederim evet her çocuk allahın bir mucizesi ama bilene bilmiyorlar kıymetini sokagımızda üç erkek çocuk var allahım ne kadar güzeller hepsinin kirpikleri kaşlarına degiyor pırıl pırıl üç çocuk yaz kış o sokakta bekler insanları tartarlar hiçmi vicdanları sızlamıyor bu anne babanın benim olsa ben onu en iyi şartlarda yaşatırım ama benim olmuyor duamı ediyorum her duam allah katında duyuluyor umarım rabbim istegimize cevap verir

sevgili gönülyarası bu dünya bir imtihan alanı.allah her kulunu sevdiği ve önemsediği konularda sınarmış.sen de sabırlı ol.bu sınavı sabırla atlatırsan muradına erersin inşallah.allah tez zamanda size ve tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu...

selam arkadaşım inanki seninle aynı duyguları paylaşıyorum ve nekadar acı çektiğini anlayabiliyorum. Bende seninle aynı durumdayım birtürlü bebk sahibi olmıyoruz ve gerçekten çok acı bir durum

canım benim :teselli: seni okadar iyi anlıyorumki bu yazıyı okuyunca bende ağladım okadar isterdimki keşke yakında olsak boynuna sarılıp ağlamayı kimse anlamıyo
birbirimize dua edelim allahım bizimde yüzümüzü güldürsün öpüyorum seni

canim bende oyle oluyorum bazen etrafimda hamile ve cocuk gormek istemiyorum.ama sabirli olmaktan baska yapacagimiz bir sey yok.herseyin ilaci sabir.ins bizde bir gun kucagimiza alacagiz bebislerimizi.

arkadaşlar yazdıklarınızı okuyunca içim bi tuhaf oldu:çok üzgünüm:
sabredin bu bi imtihan sizler için isyankar olmayın allah kahrından değil lutfundan versin inş....inş hayırlı zamanda hayırlı şekilde hepinize bu eşsiz duyguyu tattırsın...umutsuzluğa düşmeyin umutsuzluğa düştüğünüz anda yıllar snra olanları düşünün mesela benim teyzemin 8 yıl gitmedikleri dr kalmadı 8 yılın ardından rabbim ikiz çocuk verdi....gene 12 yıldır bi arkadaşımızın olmuyordu şimdi 5 aylık hamile demek istediğim elbet vardır bi zamanı hep hayırlısından isteyin.... u hepimiz için geçerli hayırsız olucaksa olmaması daha iyi sanırım...
rabbbim neylerse güzel eyler....a.s
sabır ve dua bu işin değişmez anahtarı çok dua edelim hep beraber allah bu duyguyu en kısa zamanda tüm isteyenlere tattırsın:teselli::teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…