Pilav Tarifleri Et Soteli Pilav : SUSURLUK AYRANLARI Sponsorluğunda . . .

et pek sevmem ama öyle bi görüntüsü varki bakıp bakıp kaçıyodum sonunda yazayım dedim.

muhteşem görünüyo, ellerine sağlıkk

ayrana geeelllllll
ayran köpüklü köpüklü pek bi güzel olmuş
evet gelelim asıl konuya kurufasülyede şahane olur şimdi
tam kurufasülyeyi görmüşüm olsada yesem derken konunun gerçek kahramanı gözüme ilişti evet turşu miisssss nasılda güzel olmuştur
fasülyenin yanında
ve en önemlisi kürdanlı köfteler altındaki patatesler nasılda bir uyum içinde..
hepsi çok leziz duruyor ellerine sağlık canım
bu kez ana yemeğe geliyorum söz
çok beğendim canım yiyenlere afiyet olmuştur eminim

Rüyabuse ellerine emeğine sağlık ...

Sofran her daim bereketli olsun .

Yarışmada da başarılar dilerim ...

Ablacım..
Harika..
Ellerine, kollarına sağlık.

Seni de burada görmüşken rüyanın izni ile :26: , nerelerdesin kaçak kuzum ? Aöf sayfamıza bir uğra hele diyeyim

Tabiiki ablammm..

Karnım tok olmasına rağmen kaba tabirle ağzımın suları aktı
Bol şanslar nasıl canım çekti anlatamam akşama bu tür bi yemek yiyecek olmayacak olsam gelirdim

Canım bnm gel ben senin için de yaparım..

Zaten biliyorsun kilo almamız lazım..

Gerçi benden çok senin ihtiyacın vardı kiloya..Akşama bol bol ye en iyisi sen..:))

Ne oldu senin kilo alma programın..Var mı gelişme , ben vazgeçtim artık kilo almaktan ne yesem de olmuyor çünkü..

Pilavla aram pek yoktur.Ama bu kategori bana pilavı çok sevdirecek gibi.Çok lezzetli görünüyor pilavın.Eline sağlık canım.Başarılar dilerim.

Adram neden yokmuş bakalım aran pilavlarla..

Mutfak konusunda çok marifetlisin , yaptığın pilavlar ne lezzetli oluyordur kimbilir..

Teşekkür ederim canım , çok sağol..

Bu kategoride de seni aramızda görebilcek miyiz acaba..Her defasında Çok güzel tarifler paylaşıyorsun , heleki karadeniz pidelerin enfesti..

Aciktim

Muhtesem görünüyor gercekten elinize emeginize saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…