Pilav Tarifleri Et Soteli Pilav : SUSURLUK AYRANLARI Sponsorluğunda . . .

Bu pilav kategorisi fena oldu yahu gece gece canım çekti ellerinize sağlık. :KK16:
Susurluk ayranı çok severim.

Canım bnm gel ben senin için de yaparım..

Zaten biliyorsun kilo almamız lazım..

Gerçi benden çok senin ihtiyacın vardı kiloya..Akşama bol bol ye en iyisi sen..:))

Ne oldu senin kilo alma programın..Var mı gelişme , ben vazgeçtim artık kilo almaktan ne yesem de olmuyor çünkü..

Valla gelirim :) 10 ince dilim ekmekle 8 tane içli köfte cacık salata midemde şimdi aç uyandım düşün halimi bu aralar iştah tavan yaptı :KK23:
Aynen benim hala ihtiyacım var 3 hafta hem ciddi hasta olup işe gitmek zorunda da kaldım kilo verdim:KK5:
Ama bu sefer çok çok kararlıyım alıcamEn Büyük KK
Evet sen uğramaz oldun bizim topiğe:KK53:
Yeni bişi keşfettim eğer kilo almamda o etkiliyse paylaşıcam topikte çünkü hiç uğraşmadan bu hafta 500 gram almışım o yediğim şeye bağlıyorum bakalım bi hafta daha denicem:KK12:
Bu arada ben boyuumu pek uzun sanırdım 168 mişim kilom da 45 çıktı doktor ölçtü biçti:KK9: Gerçi kilo vermiştim baya 3 haftada geri ancak 44,5 oldum:KK19:

Neyse ben senin pilav tarifinin içine bu konulara girersem pilavın çorba olur:KK1:
Bol şans yarışmada bak yine ağzımın suları akıyor:KK39:

Adram neden yokmuş bakalım aran pilavlarla..

Mutfak konusunda çok marifetlisin , yaptığın pilavlar ne lezzetli oluyordur kimbilir..

Teşekkür ederim canım , çok sağol..

Bu kategoride de seni aramızda görebilcek miyiz acaba..Her defasında Çok güzel tarifler paylaşıyorsun , heleki karadeniz pidelerin enfesti..:KK56:

Canım çok teşekkür ederim övgülerine.:KK16:Ne bilim pek aramam pilavı:)Ama bu pilavları gördükten sonra fikrim değişti.:KK1:Ben çok mutfağa giren biri değilim.Canımın istediği tarifleri yapıyorum sadece.Pilav yapmıişlığım da bir elin parmaklarını geçmez.Ben de katılmayı düşünüyorum ama ben katılana kadar bana pilav çeşiti kalmayacak galiba.:KK1:Maşallah bu kategori çok ilgi gördü.:KK53:

et pek sevmem ama öyle bi görüntüsü varki bakıp bakıp kaçıyodum sonunda yazayım dedim.

muhteşem görünüyo, ellerine sağlıkk:KK16:

Aşk olsun öyle bakıp bakıp kaçılır mı hiç..:KK66:

Sen gel ben sana da yaparım..Senin pilav da çok nefis görünüyor..

Canım çok teşekkür ederim övgülerine.:KK16:Ne bilim pek aramam pilavı:)Ama bu pilavları gördükten sonra fikrim değişti.:KK1:Ben çok mutfağa giren biri değilim.Canımın istediği tarifleri yapıyorum sadece.Pilav yapmıişlığım da bir elin parmaklarını geçmez.Ben de katılmayı düşünüyorum ama ben katılana kadar bana pilav çeşiti kalmayacak galiba.:KK1:Maşallah bu kategori çok ilgi gördü.:KK53:

Yok canım ne övgüsü..Benim gördüklerimin hepsi çok güzeldi..

Çay saati tariflerine bile katılırsın diye beklemiştim hatta..

Evet bu kategori pek bi ilgi çekti ben de azcık pilav çeşidi öğrencem bu sayede inşllh..:KK66:)

Sen de sade pilav yaparsın..Sonuçta en çok yaptığımız ve en sevdiğimiz pilav çeşidi sade pilav.. :KK66:..

ayrana geeelllllll:KK56::KK56::KK56:
ayran köpüklü köpüklü pek bi güzel olmuş :KK1::KK1::KK1:
evet gelelim asıl konuya kurufasülyede şahane olur şimdi:KK1:
tam kurufasülyeyi görmüşüm olsada yesem derken konunun gerçek kahramanı gözüme ilişti evet turşu miisssss nasılda güzel olmuştur
fasülyenin yanında:KK1::KK1::KK1:
ve en önemlisi kürdanlı köfteler altındaki patatesler nasılda bir uyum içinde..
hepsi çok leziz duruyor ellerine sağlık canım:KK1::KK1::KK1:
bu kez ana yemeğe geliyorum söz:KK1:
çok beğendim canım yiyenlere afiyet olmuştur eminim:KK56::KK56:

Gellll gellll ayrana gel canım..
Yok yok ayran az olur en iyisi ben sana şöyle güzel bi akşam yemeği hazırlayayım süpürgene atla geL...:KK55:

ÇOK çok teşekkür ederim canIm..

ama bu kadar da övgüyü hakketmiyorum usta aşçı değilim ne de olsa senin gibi..:KK1:

Aslında biz sana gelsek diyorum , neler döktürürsün kimbilir marifetli hanım..

Rüyabuse ellerine emeğine sağlık ...

Sofran her daim bereketli olsun .
:KK56:

Yarışmada da başarılar dilerim ...

Seni de burada görmüşken rüyanın izni ile :26: , nerelerdesin kaçak kuzum ? Aöf sayfamıza bir uğra hele diyeyim :KK1:

inşllh canım hepimizin sofraları her daim bereketli olsun..

Kendi sayfanız gibi konuşun canım çekinmeyin..:KK66:)

Sınavınızda bol şanslar olsun inşllh..

Döktürmüşsün yine süslüm :KK12:
Eline emeğine sağlık bayıldımmmmmm :KK16:

Ayyyy canım benim nerelerdesin sen yaaa...???

Özlettin kendini inan...Hamile hamile aşercen şimdik bizim yüzümüzden hakkını helal et kuzum..

Bebeğin kocaman olmuş MAŞALLAH..:nazar: :nazar: :nazar: ..Belli oldumu küçüğün ne olacağı..?

X