Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

hayir narkoz veriliyormus oyle okudum internetten, bir d esedasyon var ,onu kabul etez benim kiz
narkoz u bılıyorum canım sedasyonuda bılıyorum ama narkozun dereceelerı var cok agır narkoz olmaz onunkısı sedasyon farklı anladım senın ne demek ıstedını ama kızına cok az narkoz verılır

narkoz u bılıyorum canım sedasyonuda bılıyorum ama narkozun dereceelerı var cok agır narkoz olmaz onunkısı sedasyon farklı anladım senın ne demek ıstedını ama kızına cok az narkoz verılır
evet bitanem, haklisin, ilk onc egidip kizima test yaptirayim, sonra ameliyatini olur yavrum, iki disi cekilecek , kizimin disleri mutasyona ugrasmis kizim 30 disli yani 32 disli degil, burada kontrol edildi iki tane yirmilik disi hic bri zaman cikmayacakmis

sen hıc merak etme canımcım cıdden bak bılıyorum narkozun agırı olmaz ona cok hafıf verılcek gel turkıyede cok ıyı doktorlar var bes dakıkda haledıckler ınsallah merak etme sen

pukacım ıkı catlak basbasa kaldık
sanki digerleri bizden daha mi saglikli steril prints takmis sterlillige ekolojik tarima vs vs
marko desen ortaya bir laf atar kacar, erkekligin yuzde 99 u kacmak ya, benc ebu MARKO erkek
Naz desen zaten minyatur bir sey vars ayoks amisch ile ugrasir
misch kendine tek rakip nazi goruyor , bunlarin ikisi zayif ya simdi bana hava atiyorlar akillari sira
Jelesec desen ogullari internet ortamind adaha resit olmadan everdi,maksat zengin aile bulup kendi ameliyat paralarini bedavaya getirmek
demek ki sen ve ben bunlarin hepsinden daha saglikliyiz askitommmmmm

hahaahhahaahahahahahhaha Allah senın ıyılıgını versın kısssss dogru dedeın he he hazır yoklar bıras dedıkodularını yapalım bıs akılıyız askıtoooom

osun canım benım otuz dıs yeter kızına ıkısıde olmayıversın
he kiz mutasyona ugamis, yani evrim teorisi :)) kullanilmayan disler yilal ricinde mutasyon ile cikmaz oluyromus, yakind aherkes 28 disli olacak cunku geneld e20 lik disler kullanilmaz, oysa benim agzimda 3 tane yirmilik disim var, sadece birini cektirdim ,o da gecen sene curuyunce, dr kanal yapmak istemedi onu

B black tulips tabii ki biz akilliyiz, kocam diyro bana zaten cok zekiymisim ben ama kullanamiyormusum, kotu bir sey mi demis ban akocam, tam anlayamadim, sen daha akillisin bicozuver lutfen

prınts kusum cocuklar nıye ac kladı anlasıldı marco hep kacıyo hep sösde buluscaktık mısh hem cıtır hem ınce oldu naz bebek suratım marcoya sıır yazar mıshın elını tutar hanı bıse jeloda ercan beyın yaknı puffffff bız ıkız en akılıyız kusum

B black tulips tabii ki biz akilliyiz, kocam diyro bana zaten cok zekiymisim ben ama kullanamiyormusum, kotu bir sey mi demis ban akocam, tam anlayamadim, sen daha akillisin bicozuver lutfen
yok tatlıskomyıy bısey demıs tembellık yapıup aklını kulanmıyosun yoksa zekısn demıs bende oyleyım zekamızı ısraf edıyoruz kısss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…