Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

canımmm sen evrene lütfen iyi mesaj gönder ve düşünme tamam ameliyat gecesi bende zırladım vasiyetname yazdımm kocaya dedimm çoluğa çocuğa iyi bak malı mülkü eşit dağıt kardeşler arası sorun olmasın bunlar normal ama inan bişey olmuyor sen akıllı kadınsın doktorunu da iyi seçeceksin hastaneyidee yok ölen hadi kötü düşünme
kiz ben kendimden korkmuyorum simdilik, kizimin yirmilik disini cketirecegiz ondan korkuyorum ama simdi cektirmeyecegiz, benim ameliyatimdan sonr ayani mayis sonunda cektriecegiz, ya turkiye d eya burada daha cok agirisi yok ama cenede yer olmadigi icin ameliyat yapilmais lazim, ona korkuyorum.

kiz ben kendimden korkmuyorum simdilik, kizimin yirmilik disini cketirecegiz ondan korkuyorum ama simdi cektirmeyecegiz, benim ameliyatimdan sonr ayani mayis sonunda cektriecegiz, ya turkiye d eya burada daha cok agirisi yok ama cenede yer olmadigi icin ameliyat yapilmais lazim, ona korkuyorum.
hımmm evlat olunca yandık zaten en kötü en vahim senaryoyu bende çizer yazar oynarım canım haklısın araştır iyi doktor iyi klinic sorun olmaz

Son düzenleme:
seni ameliyat edecek doktorun vayyy halineee valla adam mesleği bırakır senden sonra kesinnn:KK70:
kizimin bebekken doktoru farketmisti benim durumumu,ilk o demisti ban asiz psikiyatriste gidin diye, iste hastalik durumlarind apanik oluyroum, sevdikelrimi kaybedecegim diye korkuyorum

hımmm evlat olunca yandık zaten en kötü en vahi senaryoyu bende çizer yazar oynarım canım haklısın araştır iyi doktor iyi klinic sorun olmaz
arastiracagim insallah ama merak ettigim sey, anesteziye alerjisi varmi yok mu onu nasil ogrenirim, riske girmeden?

Tr de yaptırt canım. Burda çokmiyi dişöhastaneleri var

bu test i istanbulda yapiyrolar snairim, yaptirayim canim, ki bend egeldigidm ekendime yaptiracagim ,cunku gecen sene iki kere antibiotik zehirlenmesi yasadim, alerjim varmis bazi antibiyotiklere.
bu test i istanbulda yapiyrolar snairim, yaptirayim canim, ki bend egeldigidm ekendime yaptiracagim ,cunku gecen sene iki kere antibiotik zehirlenmesi yasadim, alerjim varmis bazi antibiyotiklere.
canım kızına narkoz vermıycekler sadece uyku halınde olucak bana sor sen kesın emınm

X