Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

geldim kizlar dusunmemeye calisacagim, drlar ile gorusurum, beni rahatlatir onlar insallah, elimd edegil, boyle bir sey duydugum an nefesim kesiliyor:KK43:, yikandim bask aseyle rdusuneyim yoksa bayilirim tam psikopatim iste, hormonlarim hemen harekete geciyor boyle bir sey duyunca, kalbim hizli atiyor, nefesim daraliyor vs vs

geldim kizlar dusunmemeye calisacagim, drlar ile gorusurum, beni rahatlatir onlar insallah, elimd edegil, boyle bir sey duydugum an nefesim kesiliyor:KK43:, yikandim bask aseyle rdusuneyim yoksa bayilirim tam psikopatim iste, hormonlarim hemen harekete geciyor boyle bir sey duyunca, kalbim hizli atiyor, nefesim daraliyor vs vs
Panik atak oluyosun canım. Derin nefes al böyle durumlarda

canımmm sen evrene lütfen iyi mesaj gönder ve düşünme tamam ameliyat gecesi bende zırladım vasiyetname yazdımm kocaya dedimm çoluğa çocuğa iyi bak malı mülkü eşit dağıt kardeşler arası sorun olmasın bunlar normal ama inan bişey olmuyor sen akıllı kadınsın doktorunu da iyi seçeceksin hastaneyidee yok ölen hadi kötü düşünme

X