Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Kızlar sütyen sallama ile olurmu bu işler. Ben ki 1. Ci seçilirsem sizi ihya edecem. Oy verenlere bir dolgu benden. Yanında birde botox ısmarlıyorum

sen arkadaşlarımızı makarnacı mı sandın..rüşvet veriyo kızlar gördünüz müüüüü..sizin bir dolguya tav olacagınzı sanıyor:KK11:

Rüşvet değil kızlar seçim yatırımı, hediye diyelim. Misch i gördünüz dimi nasıl saldırıyo bana. Ben hiç uymuyorum ona. Görün nasıl eziliyorum:63:

Yooo. Valla senden duydum. Dünyadan haberim yok
Evet kk da cesitli yerkeri okuyorum, kpbazisinin profilinde yonetici,bazisinda pro uye vs yaziyor anladim ne oldugunu kk da aciklayan bir yazi var kazen yazmis pro uye para ile kart alan uyeler, yonetici ve adminler, tabii ki yonetici ve adminler:))) coook zekiyim demi hihohahhaha

Kizlar disarda arasak bulamzdik bukadar uyum toplama olduk resmen cok iyi oldu ama heoinizi cok seviyorum yillardir tanisiyoryz sanki:rolleyes:

Rüşvet değil kızlar seçim yatırımı, hediye diyelim. Misch i gördünüz dimi nasıl saldırıyo bana. Ben hiç uymuyorum ona. Görün nasıl eziliyorum:63:

her şeyden mağduriyet cıkarıyo arkadaşlar..duygu sömürüsü yapacak güya aldanmayın..:KK19::KK19::KK19: bakın ben hepinizi kucaklıyorum..

aha yeni kurbanımız..onu arastırırız artık bi sure:KK53::KK53:
Valla arastirin cok yakisikli cok basarili bir doktor milliyetin de yazarlarindan yani milliyette estetik ile ilgili yazilari var, ne bicim tr de yasiyrosunuz yaaa, burada ne milliyte ne cumhuriyet gazetesi yok ama ben internetten okuyorum bir cok haberi,siz kk nin yakisikli estetik cerrahi yoneticisini bile bilmiyorsunuz, ben baktim burun konusunda ozellikle cok basariliymis

X