Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Hic bir seye ihtiyacin yok senin,ne kok hucreye,ne baska bir seye,ben senin gibi olsaydim keske, hic bri sey yaptirmaz giyinir dunya yi gezerdim

canımm benim sağol..yurt dışı planalrı yapıyoruz :) ingiltereye gıcıgım yeşil pasaporta bile vize istiyor diye orası var gitmediğim önemli yerlerden..

Bencede misch tatlim genc ve cik hos gorunuyosyn burnunda gayet guzel yajisiyo gezmene tozmana bak

Uygulamanın göz kas mesafesinde bişi yok bence.
Yanlız o niye göz kapağı ameliyatı olduki

canımm benim sağol..yurt dışı planalrı yapıyoruz :) ingiltereye gıcıgım yeşil pasaporta bile vize istiyor diye orası var gitmediğim önemli yerlerden..
Gel mutlaka,ingiltereye bende gicigim cunku tum avrupa shengen vizesi ingiltere baska vize istiyor:KK43:(( gerci ingiltere bana cazip gelmiyor:))) elimde olsa ingiltereye gitmem ama bali, abudabi,dubai, yatland, vs gezerim oralar cok hos ablam bir suru rersim yuklemis oralarda ,cok hosuma gitti

Evet kk da cesitli yerkeri okuyorum, kpbazisinin profilinde yonetici,bazisinda pro uye vs yaziyor anladim ne oldugunu kk da aciklayan bir yazi var kazen yazmis pro uye para ile kart alan uyeler, yonetici ve adminler, tabii ki yonetici ve adminler:))) coook zekiyim demi hihohahhaha

hahahaha..parayla kart alınca ne oluyormuş..:KK57::KK57: prestij mi satın alınıyormuş...

Uygulamanın göz kas mesafesinde bişi yok bence.
Yanlız o niye göz kapağı ameliyatı olduki[/QUOTE
Eski resmini koyacak,gozkapaginda sorun varmis dusme varmis biraz, masallah cok cabuk toparladi ama bana kas goz mesafesi uzun geldi,

Kızlart valla bakıyorum aynı insanlar bir misch i bir beni beğeniyo. Bu nasıl şey. Bu nasıl bir aymazlık. :KK43:
Misch tatlım biz ikimiz elele verip 2.ci olalım. Bu kızlar için kapışmaya deymez:KK31:

Gel mutlaka,ingiltereye bende gicigim cunku tum avrupa shengen vizesi ingiltere baska vize istiyor:KK43:(( gerci ingiltere bana cazip gelmiyor:))) elimde olsa ingiltereye gitmem ama bali, abudabi,dubai, yatland, vs gezerim oralar cok hos ablam bir suru rersim yuklemis oralarda ,cok hosuma gitti

dubaide bi numara yok..uzakdoğuya gidicez yıllardır bir denk gelmiyo tarihler..denk geldi tur iptal oldu..arkadaşla hindistina gidicez inşallah kasım gibi..ağustosta eşimle rusya..nisanın sonu ve 1-2 mayısta midillideyiz..
ingiltereye eninde sonunda geliriz allah izin verirse..iskoçya da aklımda..şatoları görmek lazım..

Bende honkong singapur, tayland istiyorum.
İki kere niyet ettik. Biri balayı içindi. Tam o sıra tusunami oldu.
Diğeri 2 yıl öncemi ne. Tam gidicez tropik yağmurlardan sel bastı. Artık bu yıl tekrar niyetliyim nolur oralar bilmem

X