Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ya resimden ne anlaşılacak..sürekli karar değiştirmek iyi değil..
miischh yaaaa seninn yüzünden olduuuu..adamın adını sordun,şerefin...aklımmm gitti ...yazıverdimm ,ad mad isimmm demeyin yaaa.

fransızca da anlamı şeref sandım ben de

boş işler onlar..karar değiştirme sürekli..zaten kafan karışık..

boş işler onlar..karar değiştirme sürekli..zaten kafan karışık..
ben de daima ameliyat in gercek gerisinin bos isler oldugunu dusunuyorum ama yine de sorayim dedim size, bana acayippp otesi bir indirim yapiliyor ayrica, hastane sahibinin yakini vasitasi ile gittigim icin. neyse benim kararim belli zaten

seni gordum M misch guzelsin cok guzelsin, yuz yuze gorsem belki daha iyi anlarim am aresimd ecektigin cukurluk vs dedigin seyler goze carpmiyor, uygulamanin yuzund ekok hucre bir yerd esislik olusturmus mesela onu gordum ama send goze carpan hic bir sey yok.. ayrica gomlegin icin pyjama degim icin ozur dilerim, burada biz esofman takimla geizyoruz moda dan ne anlariz biz kizim biz gariban hizmetcisiz, fakir insanlariz

ne özrü yavrum..komik olmuş, hoşuma gitti:) yazdım resim altına, beni dışarda gorseniz acıyp para vereseniz gelir..eşofmanlıyım hep..
cıkış vaktim geldi..
hava bildiginiz ayaz..semsiyeler ters donuyo ruzgarda.
pilatese gideceğim.
donuste tabi ki de ugrarım.bensiz olmaaaaz.
yarın yokum biyopsi yapılacak .öğleden sonra çıakrım inşallah..
anestezi alcam ..misss...
öptüüüm.

@ iyi pilatesler genclestikce gencles bakalim sen, burada ter bosaliyor sirtimdan yaz dan kalma bir hava
aksam konusurz,ben de vee simdi geldim. dualrim seninle yarin biyopsi insallah iyi gececek.

Nerde bu kizlar uygulama azicik gelsende bize konussan ne var ne yok bizde ameliyat olan degil olmak isteyen,olmsk isteyp hep erteleyen olucam diyip olmayan konusuyor..Ornek ben:) Lutfen bizi tecrubelerinden mahrum birakma

Nerde bu kizlar uygulama azicik gelsende bize konussan ne var ne yok bizde ameliyat olan degil olmak isteyen,olmsk isteyp hep erteleyen olucam diyip olmayan konusuyor..Ornek ben:) Lutfen bizi tecrubelerinden mahrum birakma
Canim ben ameliyat olali 3 gun oldu, begendin mi beni tatlim ?

@jelesec okumadim sanma calus ceyiz vs yap demissin, sen calis da sen hazirla ceyizleri
çok başarılı çokkk hemen senin dr ye gidip yaptıracağımmm

Benim dr un ismi sir Sen beni aldattin,buradaki herkese vermissin resmini , o yuzden seni druma goturmeyecegim

@jelesec okumadim sanma calus ceyiz vs yap demissin, sen calis da sen hazirla ceyizleri

Benim dr un ismi sir Sen beni aldattin,buradaki herkese vermissin resmini , o yuzden seni druma goturmeyecegim

ıhhhh pafffff kız bu neeee değiştir şunuuuu zevkim kaçtıııı

ilk sana verdim resmi mi dünürümmm

Herkes beni sikistiriyrodu senin resmin icin az daha gazeteye ilan verecekelrdi seni bulmak icin ama sennn bedavaya verdin resimlerini, biraz daha bekelseydin ameliyatlarimiz belese gelecekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…