Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

:KK53:Herkes beni sikistiriyrodu senin resmin icin az daha gazeteye ilan verecekelrdi seni bulmak icin ama sennn bedavaya verdin resimlerini, biraz daha bekelseydin ameliyatlarimiz belese gelecekti:KK53::KK53:

ha ha ha baktım havanı yesinler ne bu sanki artist diyorlar dedim hadin ayıp olmasın:cool: mütevazi kişiliğim bennn s:KK23: geç kaldık artık dağttım resimlerimi kazen beyden sonra en çok merak edilen üye yarışmasında kesin ikinci olurdum :KK70:

ha ha ha baktım havanı yesinler ne bu sanki artist diyorlar dedim hadin ayıp olmasın:cool: mütevazi kişiliğim bennn s:KK23: geç kaldık artık dağttım resimlerimi kazen beyden sonra en çok merak edilen üye yarışmasında kesin ikinci olurdum :KK70:
Evet keisnlikle:KK53::KK53: Ama hic olmazsa parayla verseydin:KK57: Ya da bana soyleseydin ben para ile dagitsaydim resimleri:KK31::KK31:

:KK70:nazımm ,benim canavarlarla bir başına bir filo değil ancak 2 filo başedebilir.vallahi düşünüyorum 2. yi de daime yatılı almayı ..bu filo cook iyi niyetli ve sabaha kadar uyumuyor ..alsam mı acaba 2.ci yii..hımmm sonra da şerefe haber salıınnn...eve doldurdu filoları deyin..belkii dönerrrr:KK70:
Ahahahaaa. Gelir valla senin şeref. Hayır demes:KK70:

naz ım sen dişçiye giit...ben de diiş buğdayı hazırlığı yapayım...yapmayacaktım kızgındım benimmm sıpaya ..çıkartmadı diye...ama yapayım da eksik kaldık olmasın.ayol 1 yaşında diş cıkartıyo...rezilllikkk vallla bole şey görülmediii...yürümez de bu şimdi..:KK62:
Allahım şimdide beb lerin yürümesine taktı. Vah zavallılar. Böyle gider bu onlar askere gidene kadar.
Bence bebler okul zamanı bi çıkarlar evdenbbir daha dünya varmış die eve dönmezler:KK70:

image.jpg

hahaha bende de var o delik içerde..estetik ameliyat sonrası oluştu.agbim kbbci nefes sorunu olmadığı sürece dokunulmaz daha kotu olabilir dedi..estetik cerrahları bazen yapıyor oyle hatalar dedi..

agzı kenarı RF nin 3 üncü filan ortaya cıktı..Kesinlikle yaşlanmaktan değil.Bir anda çıktı.öne eğildiğimde oralar buruşuk duruyor düşüyordu.yaşlılar gibiydi..3 gün kendimi buraya attım ve o günden beri de çıkmadım zaten.prp, mezoterapi, biraz cildin kendini iyileştirme süreci derken eskisine göre düzelme oldu..ha bu arada durduk yere yağlar yerine gelsin diye 3 kilo aldım.onlar da malum koluma ve belime gitti..erhan bey ilk gittiğimde bazı laserleri zararlı buldugunu soylemişti.daha önce yazdım yine yazayım.çok az hasta fark eder yağın eridiğini, biz ameliyat sırasında anlarız, iyi ki fark edip sonraki seanslaar gitmemişsinzi demişti.
RF sanırım en kötüsü cunku cok derinlkere iniyor.titan da yaptırmıştım alt yüzüme daha önce ama böyle bi koyulaşma olmamıştı.derinlere inmiyor sadece deriyi etkiliyor demişti onu yapan dr.ultherayı bilmiyorum yağ eritiyor mu ama kulak önünde eriem yaptığına göre cenende de yapmıştır, fark etmemişsindir.
bütün hikayem böyle...
ha bu arada dermarollerın faydasını gördüm..o kısımalra duzenli dermaroller yaptım.kanadı htta bazen..ama baktım yeni belli belirsiz deriler oluştu.

uff adamın teki geldi sohbet etmeye yazım yarım kaldı diye kalkıp boğasım geldi..uzattıkça da uzattı:KK62:
Dermotollerd a yaptırdım canım. Bana bi fayda olmadı. Ancak dermorollerlımprp kolumda işe yaradı bak. Nasıl mı. Şöyle :şu talihsiz arkadaşım lazer epilasyona gidiyordu. Tüm vücut bitti. Sadece kolda 3,4 tüy var. Battı bana gittim bi seans daha. Aynı yer ama kız değişmiş başka kız başladı yapmaya. Nasıl bir acı inanamazsın. Kıza diyorum çok kötüyüm, özel gününüzdenisiniz hassaslmı var dozubaynı diyor. Bağırta bağırta yaptı bana lazeri. 1 saat sonra kollarım üzerinde sigara sönmüş gibi kıpkırmısı oldu. Acıdan mahvoldum. Meğer yakmış kız beni. İki kol için dr. Dr. Gezdim malesef. Yanıklar geçince altta beyaz beyaz lekeler kaldı. 7 ay geçti kollar berbat. Biri önerdi gittim kola bir seans prp yaptırdım dermorolerla. 10 gün sonra tamamen geçti iyileştim.

X