Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

bir kasik yagin var ne yapacagini sasirdin vallahi:) eritme bence o yaglari sakla sen lazim olur ileride:KK59: hatta yaglarina biraz yag kat ki, ben complex yapmamyim, ne 45 ligi baktim resimlerine, yan yatmissin yuzunu cekmissin, garip garip sekillere girmissin, nasil cirkin cikarim diye ugrasip durmussun bir de bu yetemz gibi 45 yas teyze pijamasi giymissin, amaa bosuna ugrasma ben seni begeniyorum, herhalinle guzelsin, bosuna ugrasma, gram makyaj yapmamissin , yani kendini cirkinelstirmek icin her yolu denemissin ama nafile , diyorum iste naz a @ misch deli diye ,senin deli oldugunc ektigin resimelrden belli, en kisa zamand abende dort ayak uzerinde durup gobegimic ekecegim yerlere sarkan yumusak gobegimi, iyyyyk... benim kizimin bile oyle garip garip resmini ceksem biraz guzelligi bozulur, seninkilerde oyle olmus ...
naz, kizini kizima gosterdim, kizini kizima anlattim, ahahhaha ne cok bana benziyro diye guldu:)yakidna senin kiz da acilir takma kafana.
@printemps in bebekelrinden bahsettim kizima, vallahi arkadaslarinin cocuklarinin butun kotu huylari bana benziyro dedi, olru mu yavrum sen cok iyi bir cocuksun sadece yemek yemiyrosund edim, ama sana cok acidi ,en azindan ikiz degil yani benim ki:cool:
Kızına sevgiletimi söyle. Benim kızda seninki gibi güzel ve akıllı olur büyüyünce umarım

kızlar..blackla whatsup dayız..dr cektirtmemniş mr..gerek yok yuzun düzelmez demiş..kapsul oluşturmuş implantın cevresi gecmez demiş..kim uydurdu gecer diye demiş..
ay sinir oldum
plastık cerrahmış..
goztepe hastanesinde
o kadar mr istedi o doktorlar da bir istem kağıdı yazmayı akıl edememişler
istem kağıdı olduktan sonra direk radyolojiye giderdi
Evet ya. Yazık boşuna gitti geldi kız. Moralide bozuldu.
Canım ya kıyamam bıdığıma

kizlar cok yakin bir arkadasimin arkadasinin Istanbul genelinde hastaneleri var, arkadasim araci oldu, estetik cerrahlari resmimi incelediler, klasik veya endoskopik germeyi onermiyrolar bana:KK43: Thermage yi oneriyorlar , bu nedir? bunu yaptiran var mi icinizde? etkili bir sey mi? gozaltina ve gozustune operasyon diyrolar
Sakın ha. Therage e realself de bir bak. Kimse memnun değil.

Nerde bu kizlar uygulama azicik gelsende bize konussan ne var ne yok bizde ameliyat olan degil olmak isteyen,olmsk isteyp hep erteleyen olucam diyip olmayan konusuyor..Ornek ben:) Lutfen bizi tecrubelerinden mahrum birakma:KK31::KK31:
MARKO PASA MARKO PASA tatlisssss ise basladim ya eve geldim de colyk cocuk yemek bekliyor.sorun sooolimmm yavrular

ne özrü yavrum..komik olmuş, hoşuma gitti:) yazdım resim altına, beni dışarda gorseniz acıyp para vereseniz gelir..eşofmanlıyım hep..
cıkış vaktim geldi..
hava bildiginiz ayaz..semsiyeler ters donuyo ruzgarda.
pilatese gideceğim.
donuste tabi ki de ugrarım.bensiz olmaaaaz.
yarın yokum biyopsi yapılacak .öğleden sonra çıakrım inşallah..
anestezi alcam ..misss...
öptüüüm.
Ay canım şimdiden geçsin gitsin inşaallah. Sonucu mutlaka yaz hemen watsdan filan.

Git lütfen. bütün dr. ler mr dedi. senin için çok önemli o. git çektirt ve serkanla mutaf a göster. biraz hareket bıcırığım. üşenme. iyi olacan bak. sen iyi olunca bizde iyi oluyoruz. psikolojimiz yerle bir olmuyo sen ölcemmmm bitcemmmmm yüzümde yüzüm demiyince :KK49:

artık favorim marcom. o beni ben onu seviyoruz.
Jelo ile konuşmuşmuş. Niye bana da bi selam vermedin peki. Şu Jelo da bi çıktı pir çıktı. Kadın pro diyemi böyle oluyo ya. bilemedim. bastırp alacam parayı dedim bi icraatda yapamadım. polaritem eridi gitti :KK14: allahtan beni de black seviyo, beğeniyo. Sev beni blackkkkkkkkkkkk
Sagol bitaneik bidigim

Pukkapad Pukkapad hic bilmiyorum o teknigi. endo yu neden onermediler ki?
Yuzumde deri faLasi ve sarkma ve cukurluk gormemisler, gozaltim da sorun var dedidler, yuzunuzede cok isterseniz ameliyatsiz yontem thermage yapalim dediler, istanbulda bilinen lux bir hastane ve acayip indirim yapiyorlar bana yari yariya neredeyse cunku ahstanelerin sahibi arkadasimin arkadasi ama ben kendi istedigim kendi sevtigim aklima koydugumu yapacagim yine sanirim

X