Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Herkes beni sikistiriyrodu senin resmin icin az daha gazeteye ilan verecekelrdi seni bulmak icin ama sennn bedavaya verdin resimlerini, biraz daha bekelseydin ameliyatlarimiz belese gelecekti

ha ha ha baktım havanı yesinler ne bu sanki artist diyorlar dedim hadin ayıp olmasın mütevazi kişiliğim bennn s geç kaldık artık dağttım resimlerimi kazen beyden sonra en çok merak edilen üye yarışmasında kesin ikinci olurdum

Evet keisnlikle Ama hic olmazsa parayla verseydin Ya da bana soyleseydin ben para ile dagitsaydim resimleri

Ahahahaaa. Gelir valla senin şeref. Hayır demes

Allahım şimdide beb lerin yürümesine taktı. Vah zavallılar. Böyle gider bu onlar askere gidene kadar.
Bence bebler okul zamanı bi çıkarlar evdenbbir daha dünya varmış die eve dönmezler

Dermotollerd a yaptırdım canım. Bana bi fayda olmadı. Ancak dermorollerlımprp kolumda işe yaradı bak. Nasıl mı. Şöyle :şu talihsiz arkadaşım lazer epilasyona gidiyordu. Tüm vücut bitti. Sadece kolda 3,4 tüy var. Battı bana gittim bi seans daha. Aynı yer ama kız değişmiş başka kız başladı yapmaya. Nasıl bir acı inanamazsın. Kıza diyorum çok kötüyüm, özel gününüzdenisiniz hassaslmı var dozubaynı diyor. Bağırta bağırta yaptı bana lazeri. 1 saat sonra kollarım üzerinde sigara sönmüş gibi kıpkırmısı oldu. Acıdan mahvoldum. Meğer yakmış kız beni. İki kol için dr. Dr. Gezdim malesef. Yanıklar geçince altta beyaz beyaz lekeler kaldı. 7 ay geçti kollar berbat. Biri önerdi gittim kola bir seans prp yaptırdım dermorolerla. 10 gün sonra tamamen geçti iyileştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…