Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Osy ile yazıştım şimdi. 7 günde mucize olmuş kadın da en ufak şişlik yok, morluk yok. Acaip gergin , makyajlı oturuyo öyle. Allahım bende istiyorum böyle olmak. Neyin kafadı ise bu bende istiyorum aynından. Kullanıcam

Kizda mucize i bir cilt var, oyle ki aninda yoparliyor,lastik gibi masallah, lastik ancak bu kadar cabuk toparlar ama sen yaslisin sende toparlamaz

Yaaa. Ona ihtiyaç var yani öyle mi.
Hahhahahaha Sana da bir sey soylemeye gelmiyor, illa bir yetimi yaptirayim diyorsun , cok istiyorsan yuzunu yaptir diyroum simdi 35 duruyorsun ,o zaman kesin 15 lik olursun sen, cunku minyatursun

Ama endo dan sonra makyaj yapmak yasakmis, uygulama bana oyle dedi

Hahhahahaha Sana da bir sey soylemeye gelmiyor, illa bir yetimi yaptirayim diyorsun , cok istiyorsan yuzunu yaptir diyroum simdi 35 duruyorsun ,o zaman kesin 15 lik olursun sen, cunku minyatursun
Hee. Jelo yu gördükten sonra önce vücud illada vücud. Taş gibi olacam

Sen zaten tas gibisin , miniciksin, saka demiyorum ,resimlerden muhtesem minicik gorunuyorsun, uzakdogu kizlati gibisin ,minyaturluk olarak
Dedim ya filipinliler selam veriyo diye. Kocamın yanına gidince o ülkede çok filipinli çalışır, markette avm de bir çokları selam veriyo bana

Marko paşam yok bu gece. Özledim seni özledim nefes gibi , sen benim canımsın sen benim balımsın bi tanecik paşamsın özledim seniiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…