Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Eşine noldu misch in

3 haftadır filan grip..ateşi cıkıyo ara ara terleem halsizlik filan..gecen hafta zorla izin aldırttım evde yattı ancak toparladı..tek ilacı yatak istirahati diyor dr lar.adam evde bile çalışmak zorunda kaldı.işkolik mi desem fazla sorumluluk sahibi o yuzden işler ona mı kalıyo desem bilemedim..

Ay geçmiş olsun ya. Allah korusun. Bu ayki grip zatürreye çeviriyomuş, dikkatli olalım kızlar

Benim arkadasim 39 da dogum yapmisti,kizlari maalesef kocakari diyor annelerine(( senin kizin cok ufak henuz ama senin hic yaslanmaman lazim:))) gerci benim annem benden 22 yas buyuktu ama sisman diye utanirdim cocukken ondan

Eşinin antibiyotiğinden aşırsaydın sende. Ona verdi demek doktorlar

Benim arkadasim 39 da dogum yapmisti,kizlari maalesef kocakari diyor annelerine(( senin kizin cok ufak henuz ama senin hic yaslanmaman lazim:))) gerci benim annem benden 22 yas buyuktu ama sisman diye utanirdim cocukken ondan

ay ne kötü dönemlerdi onlar..ben de bi sebep bulurdum utanmak içn..oyle bi donem oluyomuş mutlaka.bi arkadasım anlatmıştı, çocugun biri annesinin elleri buyuk diye utanıyomuş..guler misin aglar mısın yoksa dover misin

Döverim Direk tellikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…