Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

canlarımmm ben geldiiiiim.kimse merak etmemiş mi beni..
bugun izin aldım..sabah SGK ya gittim bizim kadın sigortalıydı zaten, kanun değişti, yeni kanuan göre işlem yapılsın istedim..formu aldım geldim kadına imzalattım tekrar gittim.daha onlar bile bilmiyor uygulamayı birlikte öğreneceğiz dedi görevli..neyse..ordan geldim meme ultrasonu cektirdim..normal sonuç..mamografiden vazgectim.
cuma günü parça alınacak, endometrium biraz kalın.dr tereddüt etti ben de alın parça dedim..Cuma'ya anestezi alcam yani..
siz ne yaptınız?şimdi dönüp okuyayım bakayım neler yazdınız..

Canım memnun evet arada kısa yazar k.k ya işe girdiği için pek uğramıyor buralara,evet herkes de farklı tabi önemli olan hangi teknik kime uygulanacak bunu bilip yapmak,benim karnım dümdüz çok şükür:))darısı başına aaaa vermez lazım olanı kendi kullanır diyim böyle hekimler hep lazım bizlerde onlara lazımız eee para kazanıyorlar bizden

canım geçmiş olsun pek takip edemedim sonucun tertemiz çıkar inşallah yaz mutlaka bana özelden forumdan kaçrabilirim yazını...iyiyiz biz hep aynı be arkadaşım arada dedikodu işte:)çok öptüm

gecmis olsun canim, hayirdir? gogsunda beze, sertlik mi var? bundan haberim yoktu benim. insallah sonuclarin iyi cikar ama ultrason iyiyse buyuk ihtimal iyidir

Marko pasanin da cok guzel kedisi var,ben aslinda kedi gozu gibi goz istiyorum da bunu dr lara soylemeye korkuyorum, beni bakirkoye yollarlar diye

buna bi şey yazmadan geçemezdim yani:))) kızım doktorlar göz şeklini o kadar değiştiremez diye düşünüyorum .göz bu sabit bi şey..bak benimkiler donuyo eskiye..:))

buna bi şey yazmadan geçemezdim yani:))) kızım doktorlar göz şeklini o kadar değiştiremez diye düşünüyorum .göz bu sabit bi şey..bak benimkiler donuyo eskiye..:))
zaten soylemeidm ki doktrolara gozumu boyle yapin diye:))) ama marko pasaya soylemistim , hatta uygulamayda soylemistim:)))))

gecmis olsun canim, hayirdir? gogsunda beze, sertlik mi var? bundan haberim yoktu benim. insallah sonuclarin iyi cikar ama ultrason iyiyse buyuk ihtimal iyidir

yok ppad, rutin kontroller yaş malum 40 ustu olunca..6 ayda bir ıltrason cektiriyorum basit bir kistim var o kadar..mamografi cektireli 2 yıl daha olmamış..cektirmicem daha 1 yıl filan..korkunç agrılı oluyo benimki, göğüs dokusu fibrokistik olduğu için.
parça alınacak yer göğüs değilbi şey cıkmaz onda da..birz kalınlaşmış rahim dokusu , pimpirikliyim ya ben dedim madem oyle parca alın diye..hiperplazi denen bi durum var bizim yaşımızdakilerde goruluyo daha cok menapoza geçiş aşamasında..bendeki oyle değil ama iyi bi kontrolde fayda var..

aman kalbime iniyordu vallahi, iyi sevindim digerinden de bir sey cikmaz, bizim yasimiz derken? sen 25 lik oldun, herhalde benim yasimi kastetmistin simdiden gelmis gecmis olsun diyeyim, iyi olsun hersey insallah.

Ama cidden ben bayıltırım adamı. Ultheradan sonra annem, kardeşim ve onun eşi kusacak hale gelmişlerdi. Sürekli resim çekip onlara gösteriyordum

kızım siz iyisiniz..ben bir uyduruk RF den sonra 3 ay hiç resim cektiremedim.kilo aldım biraz yuz kendini topladı, biraz mezoterapi filan derken ancak kendime geldim..yurt dışı gezisinde bile rahatca cektiremedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…