Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Bana aldırmadıydı. Ben bu tıl 4 kilo aldım ama menopoz, sigara bırakma vs. Den
demek ki sen sansli yuzde 20 nin icindesin, bana kilo aldirmaz diyen her ilac minumum 5-6 kg aldirdi paxil vermem o cok kilo aldirir dedi doktor, onu mu icsem belki aldirmaz:)))))))))

demek ki sen sansli yuzde 20 nin icindesin, bana kilo aldirmaz diyen her ilac minumum 5-6 kg aldirdi paxil vermem o cok kilo aldirir dedi doktor, onu mu icsem belki aldirmaz:)))))))))
Ay bilmem ki. Motalimi bozdun şimdi. Bu yıl ters etki olduysa ya ondan alıyosam. Offf
Yanlız benim çevremde de lustral kullanan dolu. Hepsi kilo aldık diyorlar

Ay bilmem ki. Motalimi bozdun şimdi. Bu yıl ters etki olduysa ya ondan alıyosam. Offf
Yanlız benim çevremde de lustral kullanan dolu. Hepsi kilo aldık diyorlar
ben lustral kullanmaya basladiktan sonra ne diyetler yaptim gram gitmedi hep kilo aldim ustelik 10 kilo

Uzmanların bildirdiğine göre, antidepresan kullananların, özellikle de "SSRI" (seçici seretonin gerialım engelleyicileri) grubunda yer alan "fluoxetine HCl (Prozac), "escitalopram" (Cipralex), "paroxetine HCl" (Paxil), "sertraline HCl" (Lustral) kullanıcılarının yüzde 25’inde beden ağırlığında 5 kg veya daha fazla artış olmaktadır. Altı ayı geçen, uzun süreli kullanımlarda bu artışın daha da belirginleştiğini vurgulayan klinik çalışmalar vardır.
alintidir

Canım çok uykum geldi. Saat burda 00.43
Yatim ben. Öpüyorum kocaman ve kokulu kokulu

Ben 5 yıldır kullanıyorum

Bazen aynı gruptan başka bir ilaca geçmekle çok büyük değişiklik sağlanabilir. Bir araştırmada SSRI grubundan "Paxil"in en yüksek oranda kilo artışı yapan antidepressan olduğu, buna karşılık "sertraline HCl"in (Lustral) en masum, dolayısı ile değişim yapılabilir bir ilaç olduğu açıklanmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…