Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

takilmiyor galiba, aslinda takils arahatlar kafaya takiyor, bana dr cikisi whatsaptan mesaj atmisti, resim atmisti mutluydu sonr asag tarafim esit degil dedi, daha 7. gunu mutlak aoturacaktir.. ama cok hassas su gunlerde
İlk hafta için çok çok iyimdurumda. Ödem az. Yüzü iyi görünüyor. Takmasın kafasına

İlk hafta için çok çok iyimdurumda. Ödem az. Yüzü iyi görünüyor. Takmasın kafasına
bugun bana yolaldigi resim dikisleri alindiktan sonraki haliydi, ben cok begendim, koyar sanirim ayni resimi profiline... o da cok mutluydu, sonra aynada kendisini inceledi sanirim, sag tarafim esit degil dedi, dr una mesaj yazmis, dru aciklamis kok hucre eriyebilir diye ondan esit olmayabilir demis, ben hallederim esit olmazsa demis ama iste uygulama cok sabirli degil, ameliyattan ciktigi gun ya iyilesemezsem ya boyle kalirsam diye dusunmus kiii o cok hizli iyilesiyor bence

insallah agri sizi odem cok olmaz, hakkikatten odem olunca insan cok rahatsiz olur, sislikten yuz gerilir acir

Ama cidden ben bayıltırım adamı. Ultheradan sonra annem, kardeşim ve onun eşi kusacak hale gelmişlerdi. Sürekli resim çekip onlara gösteriyordum
hahahhahaaaaaaaaaaaaaa,ben d eoyleyim:) yazik annelerimize,kardeslere yazik degil onlar genc onlar ceker d eannelere yazik

Hemde nasıl. Misch e göre daha hızlı düzeliyor. Amel. Den çıktığı günkü resimde bile göz hatiç hiç bi yerde şişlik yok gibiydi

Takilmiyim diyorum ama sabirli olmak zor geliyor iste. Begendim aslinda. Inme surecini yasayacagiz birlikte

Bu bölüm satmadımı seni kaç gündür yoksun. Aşkolsun ihmal etme bizi. Burda habire geyik yapıyoruz. Estetik hariç ne varsa konuşur olduk

Takilmiyim diyorum ama sabirli olmak zor geliyor iste. Begendim aslinda. Inme surecini yasayacagiz birlikte
antidepresan kullansana:) bu surecte iyi gider:) dr beydne surup un adini ogrendin mi? bana o suruptan lazim ameliyat oncesi ve sornrasi icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…