Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Bende ikna edebilsem bi kedi yada köpek alacam ama olmuyo işte. Bi kuşum vardı hamsterdan sonra oda öldü. Yenisini aldırmadı eşim. Ev kokuyo diye. Hayvan düşmanı nolacak:KK59:

Bende ikna edebilsem bi kedi yada köpek alacam ama olmuyo işte. Bi kuşum vardı hamsterdan sonra oda öldü. Yenisini aldırmadı eşim. Ev kokuyo diye. Hayvan düşmanı nolacak:KK59:

boşver ısrar etme..evdeki herkesin istemesi lazım..çok zor oluyomuş yoksa..:KK64:bu garibanı hiç kullanmamışız yazık.

Ay ne demek içimden gelmiyo. Kendi kanın canın. İhmal etme onları. Ben aileye çok önem veririm. Yarın ilk iş onları ara lütfen. Hatırım için

kan bağına çok önem vermem:KK22:annem de kızar hep..annem bitanedir o ayrı..rahmetli babam da öyle..

en temizi kedi:) cooook akilli ragdol veya chinchilla cok sevecen oluyor, kizin icinde iyi olabilir, ragdoll ozellikle kucakta 3 saat oyuncak bebek gibi oturuyor

kızlarcım çıkıyım artık..basarabilirsem derin bir uyku çekeyim..optum hepinizi.:KK37::KK74:hem de blackin öpücüğünden.

kan bağına çok önem vermem:KK22:annem de kızar hep..annem bitanedir o ayrı..rahmetli babam da öyle..
benim icinde ailem cok cok onemli tabii, ama onceden hastalik derecesinde her gun telefon aciyordum, simdi haftada bir iki ... bu emin ol ailem icind eiyi olmustur, valla bikmislardi benden:)))))))))))

en temizi kedi:) cooook akilli ragdol veya chinchilla cok sevecen oluyor, kizin icinde iyi olabilir, ragdoll ozellikle kucakta 3 saat oyuncak bebek gibi oturuyor

ragdol u hiç duymadım..tam benlikmiş..king charles sahiplendik..bunlar guya kucaktan inmzemiş..bir bizimki durmuyo kucakta..

X