Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

m

Bak naz senle tek basina savasamiyacagi icin marcoya yardima geldim artik iki marko var ona

Pukka nazla yakinlasman dikkatimden kacmadi..Bundan sonra hep burdayim yeni uyeligimde mis gibi:)Artik hayata ve kk ya yeni bir baslangic yaptim :confused:

aaa markopaşa kim hanginizsiniz..black diye düşünüyorum..ama markonun hesap pasife alınmış..benden habersiz kuş mu uçurdunzu buralarda..:KK62::KK67:

bisey yapmiyorum ki dogal halim :KK9:yalniz evde idrar tahlili, seker tahlili bilumum tahlilleri yapiyorum ona bile guluyor yakin cevrem:))))))) ne yapayim dr u bekleyene dek, eve testler aldim, hallediyroum isleri :KK55:

hımm...demek öyle..black mi sen mi birincisin biz bi komisyonu toplayıp tekrar değerlendirelim.bu süre zarfında sakın kan almaya kalkma:eek::eek::eek:

pukkaaaa sen misin yoksa marko paşa:)))))) eski günlerin hatırına mı dedin..

kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:mad:

burdayııııııııııııııııızzzzzzzzz ne olduuuuuuuuu....
gitmeyeceğim spora cok yorgunum yagmur yağıyo , kızları çıkarayaım dedim sırılsıklam oldum..haftada 3 gun yeter hem başlangıç olarak...:KK6::KK6:

burdayııııııııııııııııızzzzzzzzz ne olduuuuuuuuu....
gitmeyeceğim spora cok yorgunum yagmur yağıyo , kızları çıkarayaım dedim sırılsıklam oldum..haftada 3 gun yeter hem başlangıç olarak...:KK6::KK6:
gitme gitme, kal yanimda:))) sana mail attim okudun mu

ben de sana yazdım..naz olsaydı derdi şimdi mail grubunu iyi ki fesh etmemişiz diye..içine dert oldu yavrucuğumun:21:

ben de sana yazdım..naz olsaydı derdi şimdi mail grubunu iyi ki fesh etmemişiz diye..içine dert oldu yavrucuğumun:21:
burada hava gunluk guneslik tam yaz havasi, kizim da italya da yagmur yagiyor dedi:KK43: dunya tersine mi donuyor ne:))))))))))

burada hava gunluk guneslik tam yaz havasi, kizim da italya da yagmur yagiyor dedi:KK43: dunya tersine mi donuyor ne:))))))))))

ne güsellll..keşke bizim de olsaaa..imza nazarcı şevket..:KK70:turk kanallarını izliyo musunuz..

ne güsellll..keşke bizim de olsaaa..imza nazarcı şevket..:KK70:turk kanallarını izliyo musunuz..
turk kanallarini izliyorum, hep bizmi puslu yagmurlu havada olacagiz, ohhhh iyi oldu size:))) kalin biraz yagmur altinda da gorun gununuzu:))) kizima uzuldum ,cocuk buradan yagmurdna gitti, yine yagmura tutuldu:KK43:

kızlar , misch cnm cook güzel görünmüşşsün işte budur...o kadarcık asimetri prob leri yaratılış gereği herkeste var...olmayan olmaz tanrı böyle yaratıyor.
uygulama nın yaşı kac...fotolarına baktım...bilen soylesin ona göre yorum yapacam..ilk fotosu mavi kazaklı olan op öncesi mi??
kızlar cook işş var ...coook yorgunum gözlerim kapanıyor...burasını coook begendimmm sanırım gene Gülhan akıl etti tebrikler..şengul cugumeee deee sevgilerrr .gelemesem de unutmayııınnn beniiiiiii..
efsun cuguma naz a nevin ime de muuccxxxx...gene uymazsam gelirimm ..

kızlar , misch cnm cook güzel görünmüşşsün işte budur...o kadarcık asimetri prob leri yaratılış gereği herkeste var...olmayan olmaz tanrı böyle yaratıyor.
uygulama nın yaşı kac...fotolarına baktım...bilen soylesin ona göre yorum yapacam..ilk fotosu mavi kazaklı olan op öncesi mi??
kızlar cook işş var ...coook yorgunum gözlerim kapanıyor...burasını coook begendimmm sanırım gene Gülhan akıl etti tebrikler..

efsun cuguma naz a nevin ime de muuccxxxx...gene uymazsam gelirimm ..
uyumaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mad: steril prints gel buraya gitme

cnnnmmmmm duur gitcemm dedimmm bakk gene ayrılamıyooomm...yav vallahi bak milat yapacam..yaş günlerinde streil olayını bırakacamm ..yeterr canıma yetti.. valla bi sormak lazım acaba diğer anneler kaça kadar streil yaptılar ne olur ki özel beb deterjanıyla direk makineye koysam

cnnnmmmmm duur gitcemm dedimmm bakk gene ayrılamıyooomm...yav vallahi bak milat yapacam..yaş günlerinde streil olayını bırakacamm ..yeterr canıma yetti.. valla bi sormak lazım acaba diğer anneler kaça kadar streil yaptılar ne olur ki özel beb deterjanıyla direk makineye koysam
ben kizim 4 yasina gelene dek steril yaptim, steril makinam vardi, biberon, tabak oyuncak vs steril ediyrodum, eve gelene maske ve galos veriyordum, bebegimi d ekimseye elletmiyor gostermiyordum:)))))))))))))

benim kiz italya da yemek yemis:)))))))))))) ceyrek dilim pizza ama hic begenmemis hihohahahhah

ben kiyafetlerini bebek deterjani ile ayri yikiyordum makina da,bir sey olmuyor ,ama mutlak aacik havada kurutup utuluyordum

turk kanallarini izliyorum, hep bizmi puslu yagmurlu havada olacagiz, ohhhh iyi oldu size:))) kalin biraz yagmur altinda da gorun gununuzu:))) kizima uzuldum ,cocuk buradan yagmurdna gitti, yine yagmura tutuldu:KK43:

bak ya..havamızı bile kıskanıyo ordan:KK62: bi kaç gune düzelr inşallah italyada'da burda da.baksana hava tahminlrine..

X