Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Sen bizin watsup ı görsen. Bi günde 1000 bildirim geliyo. Kırasım geliyo bazen teli

arada kaynamış oalbilir naz, gece uyandım parmakalrım kapanmış takılıor acmaya calışırken..dünyadaki ilk whatsap hastası ben olmak istemiyorum..
seven peşimden gelsin.burda olalım biraz da

arada kaynamış oalbilir naz, gece uyandım parmakalrım kapanmış takılıor acmaya calışırken..dünyadaki ilk whatsap hastası ben olmak istemiyorum..
seven peşimden gelsin.burda olalım biraz da
Ayy yazık ya. Parmakların mı kapandı. Zor mu açtın. Uyuşukluk gibi mi

İsviçreye gittim ben. Çokkkk güzel.
Çocukluğumda en sevdiğim çizgi film heidi nin evine gittik. Köyünü gezdik. Bayıldım

japonya dışında alternatif de bulalım..laponya mesela..ayyk bugun hiç gunumde değilim ha..soğuk hava estirip duuyorum..

Ayy

ayy uykum geldi cok..
çıkıyom kızlar ipiyi geceler hepinize..

Ben bugünden itibaren takip etmeye başlayayım, geriye dönük okumayacağım....İnşallah gündüz bu kadar çok yazmıyorsunuz dur, yoksa gündüz işte mesai akşam burada okuma mesaisi olur :))

kızlar gelmedi goruyo musun..markoda bi havalar zaten..ama jeloooom ille de jelom niye gelmemiş..o da burayı istiyodu..dolapla mı uğraşıyo acaba hala.. kadın yardım etsin yeaaa...
yeni bitti(( öldüm be ya yarında diğer dolap kadın istediğim gibi düzeltmiyor ona temizlik işilerini bırakacağımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…