Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

diğer turlar gibi yani..ets jolly pronto vip iyidir..:KK50:arkadaş bulmam lazım..tarihi hepimizin ayarlaması laızm...bakıciiz artık..:KK66:
Aha arkadaş burda. Bak karşında. Hatta japonyaya gidelim. Cruise olmasın da varsın uçak olsun.
Ayyy eşin karımı ayartıyo die kızacak bana:110:
Benim ki de ne çok tatil para kazanmak kolay mı bu kadar da harcanmaz ki die başlayacak :KK70:

Ay senle de bi gemi turu yapalım. Kıskanmayız birbirimizi hem. Uzak bi yerler gidelim. Norweç tarafı falan

iskandinavyaya gittik..demişimdir..en sevdiğim yerler oldu..cruise la gelenler sessizliğin doğanın tam ortasındaydılar onlara özenmiştim..olur nazım gidelim..valal bizimkinin bi şey harcadığı da yok..adam kazanıyo bilgisayar basında pinekleyip ben ahrcıyorum gibi oluyo ama ne yapalım gelmiyor onlar da..
oooh sefam olsun..sabah jeloyla plan..gece seninle..

iskandinavyaya gittik..demişimdir..en sevdiğim yerler oldu..cruise la gelenler sessizliğin doğanın tam ortasındaydılar onlara özenmiştim..olur nazım gidelim..valal bizimkinin bi şey harcadığı da yok..adam kazanıyo bilgisayar basında pinekleyip ben ahrcıyorum gibi oluyo ama ne yapalım gelmiyor onlar da..
oooh sefam olsun..sabah jeloyla plan..gece seninle..
:KK23: Jeloyla ne planı beaaaa
Ben de gelcem o plana

Ay tv de fox da sertap var. Yae bu nasıl böyle oldu. Harika görünüyor. Pırıl pırıl ve gergin
Kime gidiyoki

Bu ne ya, ben bu topiğin açıldığını biliyordum ama hiç bakmamışım sonrasında hangi aralık 290 sayfa yazı yazılmış, nasıl kaçırmışım, kendime şaşırdım :))

Bu ne ya, ben bu topiğin açıldığını biliyordum ama hiç bakmamışım sonrasında hangi aralık 290 sayfa yazı yazılmış, nasıl kaçırmışım, kendime şaşırdım :))
Ay açıldı da boş mu bırakacaktık bacım.
Bizim liderimiz misch nerde ne açarsa biz onu takip eder hakkını veririz

Aha arkadaş burda. Bak karşında. Hatta japonyaya gidelim. Cruise olmasın da varsın uçak olsun.
Ayyy eşin karımı ayartıyo die kızacak bana:110:
Benim ki de ne çok tatil para kazanmak kolay mı bu kadar da harcanmaz ki die başlayacak :KK70:

vallaha mı..gidelim kız..İsviçre de olur..alakasız oldu ama biraz :KK53::KK53: gitmek istediğim yerler geldi birden aklıma..eşim dua etsin bak şimdi tövbe tövbeee...

dişe dokunur bir şey yok pega cım..varsa yoksa geyik sohbet..dedimdi aslında ama arada kaynamış olabilir..:KK39:

vallaha mı..gidelim kız..İsviçre de olur..alakasız oldu ama biraz :KK53::KK53: gitmek istediğim yerler geldi birden aklıma..eşim dua etsin bak şimdi tövbe tövbeee...
İsviçreye gittim ben. Çokkkk güzel.
Çocukluğumda en sevdiğim çizgi film heidi nin evine gittik. Köyünü gezdik. Bayıldım

Ay açıldı da boş mu bırakacaktık bacım.
Bizim liderimiz misch nerde ne açarsa biz onu takip eder hakkını veririz

hahahahah....havalara girecem şimdi ..kırmızı halı isterim..makam arabası özel jetler...kuru kuru liderlik olmaz:KK59:

Kızım fabrika mı açtın banka mı kurdun naptın. Tövbe tövbe:KK62:

.yapıştırıcınızım sizin daha ne olsun..fabrikadan bankadan cok üretim ve işlem hecmi var açtıklarımın kabul et yani şimdi:KK70::KK70:

X