Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Bende biliyom mu o dr yi.
Olumsuz düşünme.
Ama birazda erken gibi ya. Eşin ne diyo
erhan yapardı diyosun ama ne bilim travma yaşat mı o bölgeye yakın dokular. Normalden uzun sürer mi iyileşmesi

Ay kendi işi oluncada anlayamıyorum.
Giderim cidde ye orda geç gelir eve.
O tr ye gelir burda bi istanbulda bi başka yerde.
Bende kendimi alışveriş ve estetiğe verdim

hahaha bendeki durum da benzer yani..şimdi bacağıma taktım..daracık pantolonlar giyiyorum dizimin iç kısmı ince duruyo..oraya yag eklense bacakalrım daha iyi duracak..fakat yag yok..su yag uretme işini halledemediler..

hahaha bendeki durum da benzer yani..şimdi bacağıma taktım..daracık pantolonlar giyiyorum dizimin iç kısmı ince duruyo..oraya yag eklense bacakalrım daha iyi duracak..fakat yag yok..su yag uretme işini halledemediler..
Sen ne diyon yaaa. Yağ yokmuşşşşşş
Ayyyyy ağırlığımın yüzde 50 si su yüzde ellisi yağ

Gemiylr ispanya fransa italya dahiline uğranacak.
Geçen yıl yunan adalatına gitmiştim çok eğlenceli ve güzel geçmişti. Umarım gene öyle olur

Bende biliyom mu o dr yi.
Olumsuz düşünme.
Ama birazda erken gibi ya. Eşin ne diyo
erhan yapardı diyosun ama ne bilim travma yaşat mı o bölgeye yakın dokular. Normalden uzun sürer mi iyileşmesi

eşimi dinleyen mi var..adam kafana takıyosun beni dinlemiyosun ben de katlanıyorum napiyim dedi gecen..başka yok bu son di mi dedi tbi bi de..aylulde belki cok hafif kök hücre yaptırırım ama lokal anestezilik ufak bi şey diye yerini yaptım bi de yalanlarla süsleyerek..
ya göz altım hala yapışık..kafa ütülemeyeyim diye yazmyorum ama gulunce filan hala sağ yukarda sol aşağıda..yanaklar taş gibi..yani nasıl olacak bilmiyoum..

Sen ne diyon yaaa. Yağ yokmuşşşşşş
Ayyyyy ağırlığımın yüzde 50 si su yüzde ellisi yağ

hahaha ağırlıgın ne ki senin her yerden alınmaz..karın kalça belden alınıyo daha cok..

Gemiylr ispanya fransa italya dahiline uğranacak.
Geçen yıl yunan adalatına gitmiştim çok eğlenceli ve güzel geçmişti. Umarım gene öyle olur

e casablanca Cannes ibiza porto filan yok mu..dar kapsamlıymış seninki..kıskanmayadabilirim yani...

e casablanca Cannes ibiza porto filan yok mu..dar kapsamlıymış seninki..kıskanmayadabilirim yani...
E şey onlar var cınım. İbiza hariç cannes barcelona porto capri bi kaç yer daha. Unuttum ama onlar nereydi . Bakmam lazım.
Kıskan hadi kıskan

kızlar gelmedi goruyo musun..markoda bi havalar zaten..ama jeloooom ille de jelom niye gelmemiş..o da burayı istiyodu..dolapla mı uğraşıyo acaba hala.. kadın yardım etsin yeaaa...

E şey onlar var cınım. İbiza hariç cannes barcelona porto capri bi kaç yer daha. Unuttum ama onlar nereydi . Bakmam lazım.
Kıskan hadi kıskan

yok yeeaa sadece Avrupa varmış..afrikaya açılmıyor sizin gemi..cebelitarıktan geçmiyor..ay kucuk o gemi heralde..tekne mi yoksa..

Hiç yumuşama yok mu. Göz altı ve yanakta.
Masaja devam et. Resimlerde anlaşılmıyo ama artık. İyi görünüyor.
Peganum çok uzun sürede iyileştiydi. Senin ki de daha iyileşme sütecindedir. Mutlaka düzelecek

yok yeeaa sadece Avrupa varmış..afrikaya açılmıyor sizin gemi..cebelitarıktan geçmiyor..ay kucuk o gemi heralde..tekne mi yoksa..
Hiç bile. Kocaman. İçinde kaybolacam duracam.
Net olan yerlerde naklen yayın yapacam. Senin sevdiklerini değil hayallerini de çalacammmmm. Hıhahoooooooooooo

Kıskan hadi kıskan

nereye yazıldın..geip bulayım orda da seni..hihohoho...
cidden güvendiğin bildiğin yer var mı?bi de onu derinlemesine araştrımayayaım şimdi...

nereye yazıldın..geip bulayım orda da seni..hihohoho...
cidden güvendiğin bildiğin yer var mı?bi de onu derinlemesine araştrımayayaım şimdi...
Cruise turları diye yaz çıkıyo canım.
Ben ets turdan aldım.
Msc Divinea gemisi.
Jolly tur yada cruisesinturkey.com

var var..göz kıpırdamıyodu hiç..şimdi elimle kaldırınca cıkıyo ama bi uerd
Hiç bile. Kocaman. İçinde kaybolacam duracam.
Net olan yerlerde naklen yayın yapacam. Senin sevdiklerini değil hayallerini de çalacammmmm. Hıhahoooooooooooo

hahahahahha çatlak yaaaa..ben seni çalacam, benden çaldıkalrınal birlikte bana kalacaksın..
küçük o gemi küçük..taka mı yoksa..

Cruise turları diye yaz çıkıyo canım.
Ben ets turdan aldım.
Msc Divinea gemisi.
Jolly tur yada cruisesinturkey.com

diğer turlar gibi yani..ets jolly pronto vip iyidir..arkadaş bulmam lazım..tarihi hepimizin ayarlaması laızm...bakıciiz artık..

Ay senle de bi gemi turu yapalım. Kıskanmayız birbirimizi hem. Uzak bi yerler gidelim. Norweç tarafı falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…